Radim Badura
2025-2026
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Bystřice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1437 (ø 71,85) | 3 (ø 0,15) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 16:30 | Raškovice - Bystřice | 2:4 (1:2) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.08. 16:30 | Bystřice - Libhošť | 3:0 (0:0) | 57 | 57 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 16:00 | Ostravice - Bystřice | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Příbor - Bystřice | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Dobratice - Bystřice | 1:4 (1:3) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 15:30 | Těrlicko 2022 - Bystřice | 6:4 (4:2) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 15:30 | Bystřice - Lískovec | 3:1 (1:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 15:00 | Petrovice - Bystřice | 0:0 (0:0) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.10. 15:00 | Bystřice - SK Horní Suchá "B" | 5:2 (5:1) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 14:30 | Kopřivnice - Bystřice | 0:2 (0:1) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.10. 14:30 | Bystřice - Jablunkov | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Bystřice - Tichá | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Smilovice - Bystřice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Bystřice - Smilovice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Bystřice - Raškovice | 1:1 (1:0) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 15:30 | Libhošť - Bystřice | 2:3 (0:2) | 84 | 84 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.04. 17:00 | Tichá - Bystřice | 2:2 (1:1) | 86 | 86 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.04. 16:00 | Bystřice - Příbor | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.05. 16:30 | Bystřice - Dobratice | 3:3 (2:1) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 16:30 | Bystřice - Těrlicko 2022 | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:30 | Lískovec - Bystřice | 0:9 (0:4) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 20 | 1437 (ø 71,85) | 3 (ø 0,15) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 24 | 1855 (ø 77,29) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 16 | 1098 (ø 68,62) | 4 (ø 0,25) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 11 | 872 (ø 79,27) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 9 | 753 (ø 83,66) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 11 | 862 (ø 78,36) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 8 | 401 (ø 50,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 22 | 1596 (ø 72,54) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 24 | 1519 (ø 63,29) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 20 | 1507 (ø 75,35) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 4 | 299 (ø 74,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




