7.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Mezi Bystřicí a Petřvaldem se urodila remíza

14

V sedmém kole hostila Bystřice celek z Petřvladu na Moravě.

Pět minut před koncem poločasu se ujali domácí vedení

Nedělní odpoledne nám nabídlo souboj mezi Bystřicí a Petřvaldem. V 6. minutě obdržel přihrávku Baron na hranici vápna, ale jeho následný pokus skončil nad brankou. V 16. minutě obdržel Pilch přihrávku za obranu do vápna a levačkou obstřelil gólmana. Bohužel ale stál v době přihrávky v postavení mimo hru, tudíž branka nebyla uznána. V 19. minutě si navedl míč na střelu Badura, ale mířil jen doprostřed. Ve 34. minutě se prodral přes obránce Badura až ke střele, ale Kozelský ji včasným vyběhnutím zlikvidoval. Ve 40. minutě se po přihrávce z pravé strany nejprve dostal na rohu malého vápna ke střele Badura, kterého ještě dokázal Kozelský vychytat, ale ke vší smůle se míč odrazil přímo k Liberdovi, který jej poslal do sítě – 1:0.

Hosté dokázali v úvodu srovnat

Ve 46. minutě se vyšplhal nejvýše na centr z rohového kopu Hýl, avšak jen míč hlavou nastřelil do levé tyče. V 55. minutě napřáhl asi z pětadvaceti metrů střídající Palatický a jeho pokus zaplul k levé tyči – 1:1. V 68. minutě pokus z otočky od Palatického musel Galusik vyrážet mimo tři tyče. Z následného rohu jen těsně přestřelil hlavičkou branku Hýl. V 71. minutě se v obrovské šanci octil Jiří Huvar, když obdržel míč za obranu, zasekávačkou si položil obránce, ale následně nevyzrál na Galusika, který podržel svůj tým. Z následného rohu se opět dostal k hlavičce Hýl, avšak nyní mu střelu zblokovali domácí mimo. V 74. minutě obdržel míč doběhu na levé straně Palatický, ale z úhlu ho napálil vedle. V 88. minutě napřáhl ze střední vzdálenosti střídající Musil. Jeho střelu ztečoval jeden z obránců a Galusik se při jeho chytání pěkně zapotil.

Bystřice tak doma poprvé jen remizovala. Petřvald odjíždí s bodem.