13.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Chodský Újezd si zápas doma s Horní Břízou pohlídal

0

Body z Chodského Újezdu Horní Bříza neveze, domácí půdu si Újezd pohlídal a výsledným skóre 2:1 si zajistil cenné body na své konto.

První půle lépe vyšla domácím

První půle se lépe vydařila domácímu celku, který na domácí půdě přivítal celek Horní Břízy. Fanoušci se v první půli dočkali jediného gólu, kdy v desáté minutě zahrával Chodský Újezd standardní situaci po rohovém kopu, balon propadl přes malé vápno, kde čekal Pavel Opava, dorazil a otevřel skóre, čímž poslal domácí do vedení.

Druhý poločas přinesl dvě branky

Dvě branky, po jedné na každé ze stran, přinesla druhá půle. Nejprve navýšil vedení domácího celku v devětapadesáté minutě Josef Pešta. Po hrubé chybě ve vápně se pak ale dokázala prosadit i Horní Bříza, když Zdeněk Netáhlo v pětasedmdesáté minutě prostřelil obránce a dal po zemi k tyčce, čímž upravil konečné skóre na 2:1.

SK Horní Bříza
Martin Löffelman: "Soupeř zahrával standardní situaci po rohovém kopu a balon propadl přes malé vápno, kde oni dorazili na 1:0. To byla první půlka. Ve druhém poločase jsme rozehrávali balon zezadu, byli jsme vytažení, nakopli jsme balon zbytečně dopředu na stopery, ti to nakopli zpátky a nám utekli dva hráči do brejku a dali na 2:0. My jsme potom stáhli na 2:1 po jejich hrubé chybě ve vápně, kdy náš hráč prostřelil mezi obránci a dal to po zemi k tyčce."

TJ Chodský Újezd
R. Benda [-] - M. Beneš [-] , P. Opava [-] , T. Vejvoda [-] , L. Pikl st. [-] - M. Trejbal [-] , J. Pikl [-] , L. Pikl ml. [-] - P. Pikl [-] , A. Kurčík [-] (65. L. Kozák [-] ) , J. Pešta [-] (88. T. Sykal [-] ) -

L. Šimandl [-] - M. Fišer [-] , A. Lavička [-] , J. Sedlecký [-] , V. Zavadil [-] - Z. Netáhlo [-] , M. Paukner [-] , K. Příhoda [-] (46. V. Landa [-] ) , M. Macháček [-] - M. Zavadil [-] , V. Kožíšek [-]

ŽK: 41. J. Pešta , 43. L. Pikl ml. , 48. M. Beneš , 80. P. Opava , 84. J. Pikl - 43. M. Zavadil , 75. A. Lavička , 84. M. Fišer .
Hráči zápasu: M. Zavadil .
Místo: Horní Jadruž. Počet diváků: 50. Rozhodčí: SCHNEIDER Josef - KOSTELNÍK Lumír, FANFULE Adam.