3.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

24. M. Nehoda , 75. K. Kratochvíl (p.) - 40. T. Kříž
8

Kosoř - Hosté z Lysé nad Labem zajížděli do Kosoře pouze se třinácti hráči, jelikož kádr decimuje zranění a pracovní povinnosti. Přesto odehrála Lysá dobré utkání, která ale na body nestačilo.

Domácí nevyužili penaltu, kteoru Rathouský nadvakrát chytil

Ve 12. minutě se do prvního zakončení dostali domácí, ale Rathouský míč vyrazil na rohový kop. O minutu později se pískala penalta proti hostům. Míč si postavil Slunéčko, ale rathouský vystihl směr střely i následnou dorážku. A tak mohli udeřit hosté, ale po rychlém kontru hankeho pálil Růžička nad bránu. Ve 24. minutě dotlačil domácí Nehoda míč do sítě - 1:0.

O pět minut později mířila střela jednoho z domácích hráčů jen těsmě vedle. Ve 37. minutě vystihl hanke malou domů, ale tuto chybu nedokázal potrestat. Vyrovnání přišlo až ve 39. minutě, Tomáš Kříž po centru O. Veselého obešel brankáře a vyrovnal - 1:1.

Rozhodnutí přišlo z dalšího pokutového kopu

Po změně stran se začalo v obrovském lijáku a ne úplně fotbalovým počasím. Hra se srovnala a čekalo se na chybu jednoho či druhého týmu. V 58. minutě zakončil své sóolo hanke střelou nad bránu. O deset minut později vnikl do šestnácky O. Veselý, hosté se dožadovali faulu, ale marně. V 74. minutě se hvizd rozhodčí ozval a domácí měli možnost už druhé penalty v zápase. Po prvním nepromění si vzal míč tentokrát Kratochvíl a proměnil - 2:1. Domácí mohli ještě v závěru po dvou brejcích navýšit vedení, ale ze všech sil Lysá odolala.

FK Slovan Lysá
Matěj Brabec, trenér: "Toto utkání jsme neměli prohrát, v prvních dvou zápasech nové sezóny jsme měli štěstí, teď tomu bylo naopak."

Počet diváků: 200. Rozhodčí: HOLAKOVSKÁ Tereza - BUDIL Daniel, NERAD Vojtěch.