HOLAKOVSKÁ Tereza
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nymburk - DBSK 3:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Kladno B - Podlesí 3:2 (0:1) 19.08. 17:00 -
Oh. Městečko - Lišany 3:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Újezd - Vilémov 2:0 (1:0) 12.11. 10:15 -
Příbram B - Horní Bříza 2:1 (1:0) 23.10. 10:00 -
Kostelec - Obříství 1:2 (0:2) 22.10. 15:30 -
Aritma - Hořovice 1:0 (1:0) 10.09. 10:15 -
Trutnov - Hlinsko 2:1 (2:0) 11.06. 17:00 -
Neratovice - Slaný 2:0 (0:0) 07.05. 10:15 -
Karlovy Vary - SK Rakovník 4:1 (1:0) 29.04. 19:00 -
Louny - Chomutov 0:0 (0:0) 03.04. 16:30 -
Rokycany - Soběslav 0:1 (0:1) 30.10. 14:30 -
Ostrov - Č. Lípa 1:1 (0:1) 25.09. 15:30 -
Brandýs n.L. - Tn Rakovník 3:0 (2:0) 04.09. 10:15 -
Lom - Hořovice 2:1 (0:1) 22.08. 14:00 -
Robstav - Doubravka 4:1 (3:1) 10.10. 10:15 -
Č. Brod B - Hřebeč 1:2 (1:0) 04.10. 16:00 -
Štětí - Louny 4:0 (2:0) 26.09. 10:15 -
Lom - Hořovice 3:0 (0:0) 13.09. 16:30 -
Kosoř - Lysá 2:1 (1:1) 05.09. 14:00 -
Vlašim B - Tochovice 0:3 (0:1) 23.08. 17:00 -
Hořovice - Doubravka 2:3 (0:2) 22.08. 10:15 -
Komárov - Nespeky 2:0 (1:0) 07.03. 10:30 -
Dobrovice - Hvozdnice 4:1 (3:0) 02.11. 14:00 -
Semice - Suchdol 4:3 (2:2) 27.10. 14:30 -
Lysá - Kosoř 4:5p. (2:3) 20.10. 15:30 -
Rejšice - Č. Brod B 1:4 (0:2) 14.09. 16:30 -
Poříčí - Lhota 4:2 (0:1) 30.08. 18:30 -
Komárov - Klíčany 0:2 (0:0) 17.08. 10:30 -
Prčice - Chlumec 1:3 (0:1) 11.08. 17:00 -
Rejšice - Čelákovice 1:0 (0:0) 08.06. 10:30 -
Sedlčany B - Miřetice 3:0 (2:0) 02.06. 17:00 -
Podlesí - Vestec 1:2 (0:0) 26.05. 10:30 -
Pěčice - Kosmonosy 1:2 (1:2) 18.05. 17:00 -
Poříčí - B.Poděbrady 2:1 (1:1) 19.04. 11:00 -
Slaný - Hřebeč 1:3 (1:1) 13.04. 16:30 -
Doksy - Komárov 0:2 (0:1) 30.03. 15:00 -
Tuchlovice - Hvozdnice 4:4 (1:3) 16.03. 15:00 -
Klecany - Tochovice 4:2 (3:0) 17.11. 13:30 -
Hlízov - B.Podolí 6:4 (3:1) 11.11. 14:00 -
Průhonice - Cerhovice 4:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Lhota - Hvozdnice 4:0 (3:0) 21.10. 15:30 -
Zdice - Králův Dvůr B 4:2 (3:1) 07.10. 16:00 -
Spartak - Poříčany 1:3 (0:2) 28.09. 11:00 -
Votice - Průhonice 2:0 (2:0) 22.09. 16:30 -
DBSK - Čelákovice 3:2p. (1:2) 15.09. 10:15 -
EMĚ Mělník - Obříství 0:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
Cerhovice - N. Knín 7:1 (0:1) 17.06. 17:00 -
Lhota - Poříčí 2:0 (0:0) 27.05. 17:00 -
Vraný - Mšec - Nové Strašecí 3:3 (3:1) 13.05. 17:00