7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2020-2021

--

Chotíkov zvítězil vysokým rozdílem nad Liticemi

17. F. Vraštil , 24. F. Vraštil , 27. A. Cirok , 41. P. Kolesa , 72. F. Vraštil , 76. A. Cirok , 85. A. Cirok (p.) , 89. J. Kellner
9

V neděli 4.10. přivítal Chotíkov na svém hřišti Litice. Favorit na vítězství byl před utkáním jasný, ale fotbal opět ukázal svoji krásu...

Poločas skončil 4:0 pro domácí

Od začátku zápasu šli domácí za vítězstvím. Na hřišti byli živější a měli větší chuť. Za to byli odměněni v 17. minutě, kdy první branku dal Filip Vraštil. V tu chvíli asi nikdo nečekal, jak zápas nakonec skončí. O 7 minut později zvyšoval na 2:0 opět Vraštil. Ve 27. minutě se trefil Adrian Cirok. A aby toho nebylo málo, tak přidal čtvrtou branku těsně před koncem prvního poločasu Petr Kolesa. Do šaten tak šli domácí se zaslouženým čtyřgólovým vedením, ale asi málokdo by to před začátkem očekával.

Litice obdržely dvě červené karty

Druhý poločas pokračoval podobně jako ten první. Domácí byli lepším týmem. Frustrovaný tým Litic obdržel několik žlutých karet a v 65. minutě přišla i první červená. Obdržel ji Vladimír Liška. Domácí Chotíkov se rozhodl oslabenému soupeři ještě přidat. V 72. minutě zkompletoval hattrick Vraštil. O čtyři minuty později dal svůj druhý gól Cirok. V 83. minutě přišla druhá červená karta. Dostal ji Antonín Hanzlíček. Následně byl nařízen proti hostům pokutový kop, ke kterému se postavil Cirok, který chtěl napodobit svého spoluhráče Vraštila a zkompletovat hattrick. To se mu taky povedlo, protože penaltu s klidem proměnil. Minutu před koncem přidal osmý a poslední hřebík do soupeřovi rakve Jiří Kellner. Zápas tak domácí zaslouženě vyhráli a bodově se dotáhli na dvojici Druztová a Košutka, která má však ještě dva zápasy k dobru.

FC Chotíkov 1932 B
Jiří Pechler (hrající trenér): Od začátku utkání jsme šli za vítězstvím. Dařilo se nám v obranné fázi a konečně jsme proměňovali šance. Po vyloučení hráčů Litic už jsem utkání jenom dohrávalo...

F. Pešek [-] - J. Kellner [-] , M. Rubáš [-] (60. M. Bělohlavý [-] ) , K. Pachl [-] , D. Soukup [-] (73. P. Čech [-] ) , F. Vraštil [-] , A. Cirok [-] , P. Kolesa [-] , L. Kaprál [-] (77. P. Oulík [-] ) , J. Kastl [-] , J. Pechler [-]