3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

Rezerva Počítek rozhodla ve druhém poločase

23

Rezerva Počítek rozhodla ve druhém poločase, kdy vstřelila Pohledci tři branky.

První poločas skončil nerozhodně

Ve 3.kole třetí třídy se utkaly před domácími fanoušky neporažené a stoprocentní Počítky a Pohledec, který poprvé vyjel mimo vlastní hřiště. V domácím dvojzápase pohledečtí vydolovaly jen polovinu bodů, a proto jely do Počítek napravit toto zaváhání. A třeba si odvést a připsat do tabulky nějaký ten bod. Začátek zápasu se hrál po dešťové přeháňce velmi opatrně, protože každá střela na tomto terénu hrozila velkým brankovým nebezpečím. Poprvé se skóre měnilo ve 12.minutě,kdy Roman Halamka potvrdil pověst kanonýra a po zasekávačce na šestnáctce střelou nedal šanci hostujícímu brankáři - 1:0. Hosté ovšem hned z rozehrávky vyrovnali, když Šolc prošel po sólu od půlky až do brány - 1:1. Ve 28.minutě již Počítky opět vedly, když kombinaci po ose Říčan - Halamka a opět Říčan, chtěl tento hráč nahrávat před branku, ale míč si hostující gólman srazil do vlastní sítě - 2:1. Hosté ovšem znovu odpověděli ve 40.minutě, kdy individuální akci proměnil Josef Starý - 2:2. Do šaten se tedy odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas Počítky třikrát skórovali

Druhý poločas začal domácím tlakem. V 53.minutě přetažený centr vrátil před branku Halamka a Petr Hájek již pohodlně dopravil míč do sítě potřetí - 3:2.V 60. minutě házel dlouhý aut Bednář, který prodloužil Halamka na Kotíka a ten zasadil hostům další direkt - 4:2. Skóre zápasu uzavřel v 67.minutě po rohovém kopu Bednáře, který našel na přední tyči naběhnutého Romana Halamku - 5:2. Zbytek zápasu se již dohrával a 90 domácích diváků mohlo odcházet domů spokojeno. Počítky se tak s plným počtem bodů usadily na vedoucí pozici tabulky.

SK Transformátor Počítky B
Roman Halamka: Před početnou návštěvou nám pomohlo zranění hostujícího brankáře. Trestali jsme chyby hostující obrany, kdy pohledečtí neobsazovali naše hráče v obranné činnosti. A hlavně neuhlidali domácího kanonýra Romana Halamku.

TJ Pohledec
Michal Laštovica:

P. Beneš [-] - V. Padalík [-] , O. Toman [-] , T. Straka [-] - L. Kachlík [-] , M. Zelený [-] (52. M. Kotík [-] ) , P. Hájek [-] (72. L. Sláma [-] ) , D. Říčan [-] , R. Schneider [-] - R. Halámka [-] (77. A. Říčan [-] ) , D. Bednář [-] (76. J. Šimon [-] ) -

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - M. Fajmon [-] , J. Švanda [-] (73. P. Prchal [-] ) , J. Starý [-] , F. Karmazín [-] (57. J. Bartoň [-] ) , T. Šolc [-] , L. Rubín [-] (77. J. Vašík [-] ) , L. Novotný [-] , J. Pustina [-] , M. Žák [-] , L. Jambor [-]

ŽK: 25. M. Zelený , 71. M. Kotík , 85. A. Říčan - 42. M. Fajmon , 50. T. Šolc .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: ŠOUSTAR Jaroslav - ŠUSTR František (N), JURNEČKA Lukáš (N).