Šlágr kola skončil 3:3 a Bobrová se rozešla s Křižanovem nerozhodným výsledkem

Křižanov vyrovnal pět minut před koncem

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček:

SK FC Křižanov
Petr Martin: Ohlasy: Měli jsme naprosto tragický vstup do utkání. Kdy jsme v 15.minutě po našich hrubkách a laxním bránění prohrávali 2:0. Ve 20.minutě jsme snížili z nepřímého volného kopu z malého vápna Lukášem Liškou a od té chvíle jsme Bobrovou mačkali, ale nedokázali jsme využít gólovky, které jsme si vytvořili. Druhý poločas začal stejně hororově jako ten první, brankář Stupka si zakřičel, ale míč neměl a stoper Kopáček už na balon nedosáhl a jenom píchl k úplně volnému Petrovi Dvořákovi, který zakončoval do prázdné branky 3:1. V 56.minutě dal Navrátil křižný pas na Patrika Bajera, ten si na zádech podržel obránce a dal mi to pod sebe na vápno, a bylo to 3:2. Poté jsme tlačili a tlačili a zahazovali šance. Až v 85.minutě přetažený roh od Lišky uklidil kapitán Daniel ,,Zob" Uhlíř a srovnal na 3:3. Bod bereme, ale vzhledem k tomu, kolik jsme zahodili gólovek, tak je to málo.

T. Flek [-] - J. Ptáček [-] (63. R. Kratochvíl [-] ) , J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , V. Křepela [-] , T. Hrbek [-] (87. V. Mahel [-] ) , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , L. Muller [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-]

J. Stupka [-] - P. Kaštan [-] , R. Navrátil [-] (70. M. Procházka [-] ) , J. Milota [-] , D. Fendrych [-] (46. L. Anděl [-] ) , P. Bajer [-] , L. Liška [-] , M. Petr [-] (62. T. Malec [-] ) , D. Uhlíř [-] , L. Kopáček [-] , L. Halámek [-] (58. D. Bajer [-] )

ŽK: 40. K. Flídr , 45. D. Roháček , 66. J. Stupka , 74. R. Kratochvíl , 75. J. Svoboda . ČK: 83. D. Roháček .
Počet diváků: 118. Rozhodčí: INVALD Lukáš - MYŠKA Roman, HLADÍK Jiří.