Petr Dvořák
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.9 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Bobrová |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Bobrová - Mor. Bud. | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Os. Bitýška - Bobrová | 4:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Bobrová - Rapotice | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Křižanov - Bobrová | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Bobrová - Vladislav | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | D. Rožínka - Bobrová | 5:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Bobrová - Hrotovice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Bohdalov - Bobrová | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Bobrová - Kouty | 2:4 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | Jamné - Bobrová | 0:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Rudíkov - Bobrová | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 24 | 2160 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 6 (ø 0,23) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 8 (ø 0,33) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 20 | 1761 (ø 88,05) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 21 | 1731 (ø 82,42) | 7 (ø 0,33) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 12 (ø 0,92) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 25 | 2244 (ø 89,76) | 14 (ø 0,56) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 1 | 69 (ø 69,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 13 (ø 0,50) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 8 (ø 0,32) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 22 | 1847 (ø 83,95) | 5 (ø 0,22) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 13 | 1148 (ø 88,30) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |




