Lukáš Kopáček

2026-2027

SK FC Křižanov

PoziceObránce
Průměrná známka6.4

Kariéra

2019-2020 SK FC Křižanov
2014-2015 FC PBS Velká Bíteš

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
57 (ø 57,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
10.10. 15:00 Křižanov B - Bohdalec 2:1 (1:0) 57 57 0 0 0 ano

Vysočina | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
335 (ø 67,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Bohdalov - Křižanov 0:1 (0:0) 0 0 0 0 ne
16.08. 16:30 Křižanov - Kouty 4:3 (2:2) 0 90 0 0 0 ne
23.08. 10:30 Jamné - Křižanov 4:1 (1:1) 44 46 0 1 0 ne
30.08. 16:30 Křižanov - Bobrová 2:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
05.09. 16:00 Lipník - Křižanov 2:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Křižanov - Budišov-Nárameč 4:1 (2:0) 21 69 0 0 0 ne
19.09. 15:30 Mor. Bud. - Křižanov 2:5 (0:4) 90 0 0 0 ano
26.09. 14:00 Křižanov - Os. Bitýška 3:1 (1:1) 0 0 0 0 ne
04.10. 15:00 Rapotice - Křižanov 1:4 (0:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 5 335 (ø 67,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. B 22 1787 (ø 81,22) 4 (ø 0,18) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. B 19 1585 (ø 83,42) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 1 66 (ø 66,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. B 22 1897 (ø 86,22) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 19 1559 (ø 82,05) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 22 1934 (ø 87,90) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 2 (ø 0,14) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Divize D 13 1013 (ø 77,92) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28)
Divize D 19 1357 (ø 71,42) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize D 26 1982 (ø 76,23) 2 (ø 0,07) 6 (ø 0,23) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 6 397 (ø 66,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)
Vysočina | Krajský přebor 25 2215 (ø 88,60) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Krajský přebor 7 533 (ø 76,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)