7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

Blatnice jediným gólem zdolala Myslibořice

54. M. Sova
11

Blatnice díky gólů Milana Sovi zvítězila nad Myslibořicemi v poměru 1:0

V první půli branka nepadla

Blatnice přivítala ve šlágru kola fotbalisty z Myslibořic. Oba týmy dokázaly v posledním kole zvítězit a obzvlášť výhra Myslibořic z dosud neporažený i Výčapy měla obrovskou váhu. Blatnice se tak rázem vyhoupla na druhou příčku a po šesti odehraných kolech je stále bez porážky. Dal se tedy očekávat tuhý boj o každý bod. Vždyť poslední souboj mezi těmito soupeři skončil také nerozhodně, a to v poměru 2:2. Samotný zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Jiří Holík tak i hostující brankář Miroslav Hruška žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záď a nepustili. Diváci, kterých dorazilo na zápas 85 se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas. Hosté z Myslibořic tak byli blízko k dalšímu bodovému zisku z venkovního zápasu.

Domácí rozhodli jedinou brankou

Ve druhé půli se domácí snažili o rychle vstřelenou branku. To se jim nakonec podařilo v 54. minutě, kdy se prosadil domácí kanonýr Milan Sova - 1:0. Hosté si určitě za sympatický výkon bod zasloužili, ale bez vstřelené branky se body z Blatnice nevozí.

TJ Myslibořice
Palát Tomáš, hráč a trenér: Po minulém týdnu jsme byli asi moc namistrovani a to se nám vymsilo myslím že soupeř nebyl o moc lepší, ale šťastnější. Mám se v zápase nedařilo vlivem více okolností, hlavně snerem dopředu jsme toho moc nepředvedli, snad se ze zápasu všichni poučíme