Jiří Trnka

2026-2027

SK Blatnice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Blatnice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Třebíč | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
975 (ø 88,63) 4 (ø 0,36) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,63)
15.08. 16:30 N. Syrovice - Blatnice 5:2 (3:1) 90 1 0 0 ano
22.08. 16:30 Blatnice - Valeč 1:3 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Radkovice - Blatnice 5:2 (2:1) 75 75 0 0 0 ano
05.09. 16:00 Blatnice - Přibyslavice 3:4 (2:0) 90 1 0 0 ano
13.09. 16:00 Předín - Blatnice 1:3 (0:3) 90 2 0 0 ano
20.09. 15:30 Blatnice - Koněšín 1:7 (0:2) 90 0 1 0 ano
26.09. 15:30 Čáslavice - Blatnice 5:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Blatnice - Myslibořice 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
17.10. 14:30 Třebelovice - Blatnice 3:2 (2:0) 90 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Blatnice - Výčapy 0:5 (0:3) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Okříšky B - Blatnice 4:4 (1:2) 90 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 6 525 (ø 87,50) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,83)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 24 2074 (ø 86,41) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 21 1788 (ø 85,14) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 23 2019 (ø 87,78) 8 (ø 0,34) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 22 1913 (ø 86,95) 9 (ø 0,40) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. B 25 2175 (ø 87,00) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 11 942 (ø 85,63) 5 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 2 138 (ø 69,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 25 2248 (ø 89,92) 9 (ø 0,36) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 25 2158 (ø 86,32) 13 (ø 0,52) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,20)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 14 970 (ø 69,28) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,21)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 22 1775 (ø 80,68) 6 (ø 0,27) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)