5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

Myslibořice vezou z Nových Syrovic remízu

42. M. Sosnar , 44. T. Lang (p.) - 45. L. Svoboda , 65. P. Vejvoda
11

Fotbalisté Nových Syrovic vybojovali remízu s Myslibořicemi v poměru 2:2

Domácí o gól lepší

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti Myslibořice, které se v tabulce držely před svým hostitelem a do Nových Syrovic odjeli s cílem bodovat. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Ze začátku se hrál velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Pavel Novák tak i hostující brankář Miroslav Hruška žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Největší událostí prvního poločasu se tak odehrály na úplném konci. Jako první udeřili za radosti domácích fanoušků Nové Syrovice, když se prosadil Miroslav Sosnar - 1:0. O dvě minuty později bylo v domácím táboře ještě veselejší, když ve 44. minutě proměnil pokutový kop Tomáš Lang - 2:0. Z tvrdého úderu se hosté vzpamatoval částečně, když do kabin vstřelili hosté kontaktní branku Lukášem Svobodou - 2:1.

Hosté dokázali vyrovnat

Druhý poločas již tolik vzruchu nepřinesl. Hosté měli ve snaze o vyrovnání mírnou územní převahu, kterou nakonec dokázal přetavit ve vyrovnávací branku v 65. minutě opora hostí Pavel Vejvoda - 2:2. Ve zbytku zápasu se již nic převratného nestalo a tak se body spravedlivě dělily. Asi větší radost z bodu nakonec měli hosté, kteří úspěšně dotáhli dvoubrankové manko domácího týmu

TJ Myslibořice
Palát Tomáš, hráč a trenér: Do Nových Syrovic jsme jeli s jasným cílem vyhrát. Po úvodní snaze domácích jsme převzali snahu mi, ale paradoxně z naší aktivity vyplynulo chyby v naší obraně a dvoubrankové vedení domácích. Naštěstí jsme v závěru půle snížili a do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním otočit zápas. Podařilo se nám jen srovnat, delba bodů asi spravedlivá