Jakub Dubský

2026-2027

SK Nové Syrovice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Nové Syrovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Třebíč | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
463 (ø 77,16) 1 (ø 0,16) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Stařeč - N. Syrovice 5:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
15.08. 16:30 N. Syrovice - Blatnice 5:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 N. Syrovice - Přibyslavice 3:5 (2:2) 46 46 0 1 0 ano
18.10. 14:30 N. Syrovice - Koněšín 5:2 (2:1) 80 80 0 1 0 ano
24.10. 14:30 Čáslavice - N. Syrovice 4:2 (2:2) 90 0 1 0 ano
31.10. 14:00 N. Syrovice - Myslibořice 6:0 (4:0) 67 67 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 19 1661 (ø 87,42) 23 (ø 1,21) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 18 1603 (ø 89,05) 3 (ø 0,16) 10 (ø 0,55) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 19 1470 (ø 77,36) 12 (ø 0,63) 7 (ø 0,36) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 17 1309 (ø 77,00) 7 (ø 0,41) 7 (ø 0,41) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,17)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 24 1964 (ø 81,83) 8 (ø 0,33) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 8 719 (ø 89,87) 3 (ø 0,37) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 23 1979 (ø 86,04) 0 (ø 0,00) 10 (ø 0,43) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 22 1930 (ø 87,72) 4 (ø 0,18) 11 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B 2 177 (ø 88,50) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 24 2112 (ø 88,00) 6 (ø 0,25) 9 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 25 2078 (ø 83,12) 9 (ø 0,36) 12 (ø 0,48) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)