2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2020-2021

--

--

Větřní porazilo doma Boršov

27

Druhé kolo nabídlo zápas týmů, které by se měly pohybovat na špici tabulky. Hezký zápas nabídlo šest branek a tři body pro domácí.

První poločas patřil jasně domácím

Do zápas vstoupil aktivně domácí tým a již v 9.minutě překvapil Podskalský hostujícího brankáře stříleným centrem a ten si centrovaný balón srazil za svá záda 1:0. To domácí nakoplo ještě k lepšímu výkonu a o chvíli později tedy ve 13.minutě dostal balon za obranu Cifreund,poradil si na hranici vápna s obráncem a střelou na přední tyč zvýšil vedení 2:0. Domácí byli aktivní a hosty k ničemu nepustili. V 25 minutě vypáli z 30 metrů pumelici hostující stoper a jeho ránu vyrazil Pavelka na břevno. Ve 30 minutě uvolnil krásnou průnikovou přihrávkou nabíhajícího Gutheise, který přeloboval hostujícího golmana a zvýšil na 3:0. Do poločasu ještě se za hosty představil Gruber, který krásnou střelou z vápna,ale domácího golmana nepřekvapil. Za první poločas si domácí zcela zasloužili.

Hostující tým utkání zdramatizoval

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostům, v 53.minutě přišel centr z pravé strany a ve vápně se prosadil hlavou Gruber 3:1. Hosté chtěli ještě něco se zápasem udělat v této pasáži byli aktivnější. Ovšem domácí odpověděli v 66,minutě , kdy se ve vápně dostal k míči Cifreund a nadvakrát překonal hostujícího golmana 4:1. Hosté dále chtěli hrát a znovu si vytvořili tlak, domácí obrana i s pozorným Pavelkou odolávala. V 75.minutě byl faulovaný hostující Gruber ve vápně a hosté dostali možnost ke snížení. K pokutovému kopu se postavil Filištein, když Pavelka vystihl směr snížil na 4:2. Domácí tým, ale více již hostům nedovolili a výsledek již zůstal stejný a 3 body ve Větřní.

V dalším kole jede Větřní do Frymburka. Boršov přivítá doma rezervu Malše Roudné.

SK Větřní
Vlastimil Sulzer (trenér): Opět jsme předvedli v prvním poločase dobrou a rychlou kombinační hru,dali jsme tři branky, ovšem druhý poločas jsme již nebyli tak pohyblivý a soupeř dokázal zápas zkorigovat.Pochválím celý tým za první půli , jmenovitě Cifreund,který vstřelil opět dvě branky. Za hosty vyzdvihnu Jana Grubera