3.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

--

Domácí znovu bodově naprázdno

36. F. Brandýs (p.) - 15. J. Kučera , 30. J. Kučera , 44. P. Šerhant , 48. P. Šerhant , 68. M. Hrych , 69. S. Češka , 76. V. Homola
0

Domácí celek toužil po debaklu v milulém kole v Kovářově po první bodovem zisku v sezóně.

Začál zápasu měl domácí tým více ze hry, ale v 15. minutě uklidil hotující hráč Josef Kučera krásným volejem míč do spodního rohu branky. Domácí měli ve 20. minutě příležitost vyrovnat, když šel sám na gólmana Zdeněk Pechouš, Václav Ťupa mu ale šenci zmařil. Domácí tým se pokoušel vyrovnat, ale ve 30. minutě se opět prosadil Josef Kučera. Ve 30. minutě dostali domácí šanci na snížení stavu, když hosté zahrály rukou na hraně pokutového území, následoval pokutový kop, který s přehlem proměnil František Brandýs. Domácí za stavu 1:2 viděli ještě šanci na srovnání výsledku zhatil ve 44. minutě Petr Šerhant.

Druhý poločas začal po domací další obdrženou brankou, ve 48. se trefil Petr Šerhant. Po této brance se obraz hry zcela zmenil a domácímu týmu se nepodařilo téměř nic a hosté si na hřišti hrály svou hru. Do konce utkáni domací obrželi ješte 3 branky a po domácím debaklu 1:7 stále čekají na první body.

SK Skály
J. Řeřicha [-] - L. Dunovský [-] , P. Příhoda [-] , J. Šálek [-] , V. Novák [-] - F. Brandýs [-] , M. Babák [-] , P. Bravenec [-] , L. Buček [-] , M. Hadvičák [-] (46. I. Horák [-] ) - Z. Pechouš [-]

TJ Sokol Bernartice B
V. Ťupa [-] - M. Suchopár [-] , J. Homola [-] , J. Psohlavec [-] - S. Češka [-] , V. Herink [-] , M. Hrych [-] (71. V. Tomášek [-] ) , J. Kučera [-] (76. R. Sláma [-] ) - P. Šerhant [-] (68. L. Buriánek [-] ) , V. Homola [-] - J. Hrádek [-]

ŽK: 25. L. Buček , 75. P. Bravenec .
Hráči zápasu: M. Hadvičák - J. Kučera .
Místo: Skály. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Haviar Luděk - VOREL Jaroslav (N), SUCHAN Jaroslav (N).