7.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Pohodlné domácí vítězství pro Bernartice B

0

V sobotu odehrálo bernartické "béčko" další soutěžní zápas s rezervou Čížové.Soupeř přijel pouze s 11hráči,ale i tak odehrál kvalitní zápas.

Domácí z tlaku vytěžili pohodlné vedení.

Utkání začali lépe domácí, vytvořili si územní převahu a hned jednu z prvních šancí proměnil Syrovátka ve vedoucí gól,když poslal odražený balon z 20 metrů pod břevno hostujícího golmana. Soupeř mohl srovnat skóre z ojedinělé šance,kdy se domácí obranou protáhl hostující útočník, jeho ostrou přízemní střelu domácí gólman vyrazil a dorážka letěla vysoko nad bránu. Druhý gól přidali domácí po úniku Kliky po pravé straně,jeho zpětné přiťuknutí ve vápně uklidil Syrovátka s přehledem do sítě.Za 3.min se radovali také hosté, táhlá střela Daniela Königa z 25 metrů skončila v domácí brance k překvapení gólmana i střelce .Ale za další 3.min už to bylo 3:1,penaltu za ruku hostů ve vápně (trochu nešťastnou) proměnil střelec zápasu Syrovátka.

V závěru již dochházely síly.

Do 2.poločasu nastoupili domácí trochu vlažně, hosté si vytvořili mírný tlak,ale bez výraznější šance.Od 60. minuty začali domácí získávat navrch, také díky novým hráčům,kteří přišli na hřiště v průběhu 2.poločasu. Hostům už také docházeli síly,takže si v závěru ještě domácí tým vylepšil skóre.Nejprve v77.min po zatažení a přihrávce Tomáška dorážel do opuštěné brány Homola,a poté v 82.minutě proměnil svůj sólový únik Honza Psohlavec, kterého uvolnil z pravé strany výbornou přihrávkou Pěchota a uzavřel stav tohoto zápasu na 5:1 pro domácí tým.

TJ Sokol Bernartice B
Luděk Schorník: Domácí mužstvo předvedlo solidní výkon po dvou předchozích porážkách,které měli příčinu ve slabé produktivitě a nedůsledné obranné činnosti.V tomto výkonu by mělo pokračovat i v dalším zápasu, který sehraje za týden v sobotu v Miroticích.

P. Schorník [-] - J. Homola [-] , J. Psohlavec [-] , M. Suchopár [-] , L. Buriánek [-] - V. Herink [-] (68. J. Novák [-] ) , S. Češka [-] (57. T. Pěchota [-] ) , R. Sláma [-] , M. Klika [-] - K. Syrovátka [-] , V. Tomášek [-] -

TJ Sokol Čížová B
P. Bláha [-] - M. Müller [-] , J. Smola [-] , V. Peroutka [-] , M. Mařík [-] , D. Hynouš [-] , D. König [-] , P. Hošna [-] , L. Ondruch [-] , D. Jašek [-] , J. Duchoň [-]

Hráči zápasu: K. Syrovátka - D. König .
Místo: Bernartice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Peklo Michal - ČEŠKA Petr (N), ŤUPA Václav (N).