21.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Malonty dokráčely k tříbodovému vítězství

13. L. Kuzma , 15. M. Beneda , 42. M. Beneda , 74. L. Kuzma - 64. J. Říha , 79. T. Zeman
0

Do krupobitím zpustošených Malont přijel výběr z pohraničí, konkrétně FK Dolní Dvořiště. Hostům se příliš v posledních utkáních nedaří a v tomto zápase chtěli plně bodovat. To se jim ale nepovedlo a Malonty zvítězily nakonec 4-2.

Dvě branky M. Benedy určily skóre prvního poločasu

Utkání začalo pohlednou kombinační hrou, kterou se prezentovala obě mužstva. Úvodní branku vstřelili domácí po třinácti minutách hry, kdy po pěkné kombinaci Pulce, Žaluda a Kuzmi, skóroval krásnou brankou právě třetí jmenovaný, 1-0. Hosté z Dolního Dvořiště byli zaskočeni a hned o dvě minuty inkasovali podruhé. Tentokráte předvedl svůj důraz ve vápně M. Beneda a nechytatelně zakončil, 2-0. Hosté se snažili o snížení a dokonce vstřelili branku, avšak do své sítě. Ve dvaačtyřicáté minutě si totiž jeden z obránců srazil míč do vlastní sítě. Branka byla připsána M. Benedovi, který se jako poslední z domácích hráčů dotkl míče, 3-0

Snaha hostí byla odměněna pouze dvěma brankami

Druhý poločas začal v režii domácích, které však zrazovala koncovka. Po několika velkých šancích domácích se potvrdilo známé pravidlo „nedáš, dostaneš“ a hosté trestali. V 64. minutě vstřelil první branku Dolního Dvořiště kmenový hráč Malont, J. Říha, a snížil tak na rozdíl dvou branek, 3-1. Dolní Dvořiště začalo mít více ze hry a domácí se pod tlakem pouze bránili. Ovšem díky hostujícímu tlaku se domácím otevírali vrátka do dolnodvorské obrany, kterými prošel L. Kuzma a vstřelil krásnou branku z poza šestnáctky, kdy přehodil mladíčka v brance hostí, 4-1. O pět minut později vstřelil svůj osmnáctý gól v sezoně Tadeáš Zeman a snížil na konečných 4-2. Více se v utkání totiž nestalo a rozhodčí Janda odpískal konec utkání, ve kterém zvítězily domácí Malonty.

Dobrý den z Malont.v očekávanem derby před 110diváky .se hral dobrý kombinační fotbal.kdy jsme po pěkných akcích Pulec,Žalud Kuzma dali krásný gol.hned o tři minuty později po zaváhání obrany přidali druhý.po důrazu ve vápně Benedou a na konci poločasu kdy si soupeř dal vlastní branku 3-0poločas.ve druhém jsme z velkých šancí goli nedali a soupeř trestel naším kmenovím hráčem Říhou. v druhé části nás Dolnák zatlačil a my hráli na brejky ,kdy pak krásnou brankou Kuzmi s poza šetnácky vystřelil a přehodil Mladíčka Postla.v závěru jen dolnák korigoval na 4-2-nejlepší hráče utkání Beutl Karel a Kuzma Ladislav.

TJ Hraničář Malonty
Vladimír Uhlík, předseda: Před očima 110 diváků se hrál pohledný kombinační fotbal, kdy jsme po pěkných akcích po ose Pulec, Žalud, Kuzma dali krásný gól. Hned poté druhý a v závěru poločasu si hosté dali vlastní branku. Ve druhém poločase jsme z velkých šancí góly nedaly a soupeř trestal. Poté nás Dolňák zatlačil a my hráli na brejky. Jeden z nich jsme dokázali využít a zaslouženě jsme zvítězili. Hráč utkání: Beutl, Kuzma

FK Dolní Dvořiště
Jan Krenauer, kapitán: Dnešní zápas jsme trošku zaspali v prvním poločase a prohráli ho 3:0. Druhý poločas už byl o něco lepší, šlo vidět, že jsme poslední dobou něco málo natrénovali. Dříve jsme měli první poločasy dobrý, teď je tomu přesně naopak a dokážeme ve druhé půli soupeře pozlobit. Je těžké vyhrávat, když soupeři věnujeme skoro každý zápas nějaký gól, dnes to byly tři. Jinak musím pochválit pár kluků ze soupeřova mančaftu, Kuzmič, Benedís a Lup byli nad naše síly a zápas udělali. Z našeho týmu si možná zaslouží pochvalu Kubajz, který se snažil celých 90 minut jezdit po zadku. Teď nás čeká doma rezerva Větřní, tak doufám, že aspoň tam si spravíme chuť a uděláme si žízeň na dokopnou.

J. Bílý [-] - M. Kouba [-] (74. J. Pešl [-] ) , L. Pulec [-] , M. Beneda [-] , R. Svatoň [-] (71. J. Kubát [-] ) , D. Svatoň [-] , S. Gocala [-] , R. Debnár [-] , V. Žalud [-] (76. L. Mezei [-] ) , L. Kuzma [-] (82. P. Setla [-] ) , K. Beutl [-]

J. Posel [-] - P. Varhol [-] , M. Marek [-] , J. Mokoš [-] , M. Hajdák [-] - V. Kotlár [-] , J. Říha [-] (76. M. Bandík [-] ) , J. Kubík [-] , L. Doucha [-] (84. J. Macanovič [-] ) - J. Krenauer [-] , T. Zeman [-]

ŽK: 25. R. Debnár , 32. S. Gocala , 89. J. Kubát - 20. J. Mokoš , 30. J. Krenauer , 37. M. Hajdák , 64. T. Zeman .
Místo: Malonty. Počet diváků: 110. Rozhodčí: Janda Jaroslav - MRZENA Pavel (N), HOŠEK Dalibor (N).