8.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

Zavidov si ze Hředel odváží výhru

25

Do Hředel zajížděla letos nevyzpytatelná rezerva Zavidova, kde potvrdila, že je opravdu nevyzpytatelná a odváží si všechny body.

Bezbrankový poločas

Zápas začal bez větších brankových příležiostí, jednu měl rychlonohý Hladký, ale po samostatném úniku netrefil zařízení. Po Hladkým se dostal do samostnatného úniku i Machovský, ani on nedokázal svoji šanci proměnit. V prozatím největší šanci se ocitl Kříž, ten před prázdnou bránou ale ztroskotal. Další větší šance první poločas nenabídl, do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Zavidov začal střílet góly

Druhý poločas začali aktivněji domácí, byl to ale Zavidov, kdo otevřel gólový účet zápasu a o to se postaral Kříž, kdy mu při zakončení pomohla tyč a hosté vedli 0:1. Po několika šancích na obou stranách si vzal slovo Petr Čech, když nadvakrát překonal gólmana domácích a v 90. minutě tak rozhodl. Zápas tak skončil 0:2.

FK Hředle
Aleš Kraus, brankář: Hředle již nebudí takový respekt jako minulou sezonu, když jsme od nich dostali dvakrát výprask. I tak jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Hlavním úkolem bylo zamezit domácímu Slámovi v tvoření hry, což se do velké míry povedlo. Naše střední záloha sice směrem dopředu moc nehrozila, naopak do defenzivy působila velice dobře. Spíše jsme bránili a čekali na svou šanci. Hodně nám pomohl Havel a Klouček z áčka, obrana s nimi na stoperech se opravdu špatně překonává. Po šťastném gólu Kříže jsme už vedení nechtěli pustit, což se nám nakonec povedlo. Nebyli jsme sice v tomto utkání fotbalovější mužstvo, ale rozhodně jsme byli bojovnější. Za to musím kluky pochválit, protože po dlouhé době bylo vidět, že na hřišti nechal každý své maximum. Když to nejde fotbalově, musí se to odbojovat. Pro nás je tak toto vítězství velice cenné.