Matěj Zuda
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | Sokol Panoší Újezd |
| 2015-2016 | FC 05 Zavidov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Rakovník | IV. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1260 (ø 90,00) | 12 (ø 0,85) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Panoší Új. - Kounov | 17:1 (8:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Senomaty B - Panoší Új. | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Panoší Új. - Srbeč | 5:1 (3:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Lužná B - Panoší Új. | 6:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Panoší Új. - Oráčov | 5:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 13:30 | Ruda - Panoší Új. | 0:9 (0:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Panoší Új. - Roztoky B | 4:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:00 | Kounov - Panoší Új. | 2:7 (1:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Panoší Új. - Senomaty B | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 13:30 | Srbeč - Panoší Új. | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Panoší Új. - Lužná B | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 13:30 | Oráčov - Panoší Új. | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Panoší Új. - Ruda | 4:2 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Roztoky B - Panoší Új. | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | IV. třída | 14 | 1260 (ø 90,00) | 12 (ø 0,85) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | IV. třída | 13 | 1072 (ø 82,46) | 6 (ø 0,46) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 203 (ø 50,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 17 | 1307 (ø 76,88) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 267 (ø 66,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 18 | 1397 (ø 77,61) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 835 (ø 46,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 21 | 1686 (ø 80,28) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 25 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 7 | 570 (ø 81,42) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 5 | 158 (ø 31,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 15 | 720 (ø 48,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 20 | 1727 (ø 86,35) | 2 (ø 0,10) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 31 (ø 15,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 75 (ø 75,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 21 | 1802 (ø 85,80) | 3 (ø 0,14) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 17 | 818 (ø 48,11) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 20 | 1581 (ø 79,05) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Viola Cup | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 20 | 533 (ø 26,65) | 2 (ø 0,10) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 23 | 1900 (ø 82,60) | 6 (ø 0,26) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




