12.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Oslabené Plaňany na Jestřábku nestačily

18

Bez několika hráčů základní sestavy vyběhla na hřiště domácí jedenáctka a inkasovala dve slepené góly ve čtvrté a v páté minutě, které určily ráz zápasu.

Chyby v prvních minutách

Bez zraněných bratrů Olahových a bez Rychlíka a Lataryeva, které skolila viróza nastoupili domácí k těžkému zápasu proti neustále se lepšící Jestřabí Lhotě. Bohužel domácí cíl bránit se co nejdéle vzal za své hned ve čtvrté minutě, kdy se nechal obrat o míč Freund a Petr Kureš otevřel skóre - 0:1. A aby toho nebylo málo, o minutu později Petr Kesner dává už na 0:2.

Pak se hra zklidnila a mírně vyrovnala. Po chybě gólmana ještě na 0:3 zvýšil Filip Krajíček

Druhý poločas se dohrával

Hosté ve druhém poločase neměli kam spěchat a domácí neměli sílu na zvrat. Poslední slovo měl opět Filip Krajíček, který uzavřel na konečných 0:4.

TJ Sokol Plaňany
Tomáš Freund, vedoucí týmu: V prvním poločase jsme hostům darovali vedení 0:3. Naše oslabení bylo hodně znatelné. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, Jestřábka hrozila z brejků. Už se těšíme na konec sezóny, kdy se snad dáme dohromady pro jaro. Myslel jsem, že v závěru uděláme sedm bodů, ale budeme rádi, když o nějaký obereme aspoň Ratboř.

M. Hradecký [-] - D. Žemba [-] (77. M. Jambor [-] ) , L. Franko [-] , P. Siruček [-] , K. Hanzálek [-] , M. Vinš [-] , M. Nágl [-] , T. Freund [-] , D. Siruček [-] , M. Grulich [-] , L. Klucska [-] (65. J. Nedvědil [-] )

TJ Sokol Jestřabí Lhota
L. Karban [-] - F. Krajíček [-] (80. F. Čáslavský [-] ) , D. Týma [-] (77. L. Fejt [-] ) , P. Kesner [-] , J. Hron [-] , P. Kureš [-] , T. Kubíček [-] (85. R. Bilik [-] ) , J. Věříš [-] , O. Pavelka [-] , M. Klička [-] , M. Mikeš [-]

ŽK: 80. P. Siruček - 75. J. Hron .
Hráči zápasu: F. Krajíček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PIKNER Roman - NÁGL Vladimír (N), NEUBERT Josef (N).