Souboj rezerv pro domácí

3

Na zápase fotil a report zaslal Vlastimil Blažek. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Nedělní fotbalové odpoledne v Tlustici u Hořovic slibovalo gólové hody. Stačilo se podívat na poslední zápasy hostujícího Doubravanu Újezd B, který ve dvou prvních kolech obdržel třináct branek. Že slibům nezůstane nic dlužno dokazovalo skóre už v osmé minutě, kdy byl stav 3:0 pro domácí, když se do sítě újezdských fotbalistů trefili Volráb, který vsítil dokonce hned dvě první branky a poté Jirouch. V pětatřicáté minutě se poprvé zažlutilo. Hostující Beran nešetrně sestřelil jednoho z domácích za hranicí vápna a rozhodčí neváhal.

V souboji dvou rezerv si jednoznačně vedli lépe domácí. Prakticky celý první poločas se hrálo na jednu branku, a tak nebylo divu, že ještě do poločasu upravil na 4:0 tlustický Dumský.

Domácí si vedení pohlídali

Po změně stran vykřesal jakousi naději na lepší výsledek hostující Beran, jež měl po neuvěřitelné minele brankáře Kučery, který vyhodil míč přímo k jeho nohám, velice snadnou práci a z hranice šestnáctky napálil balón do sítě, 4:1. Tlustice B ale žádné překvapení nepřipustili a v 55. minutě svým druhým gólem v zápase odmítl jakékoli zvraty Jirouch. Konečnou podobu výsledku dali ještě Volráb s Vlčkem. Doubravan Újezd B tedy opět odjel s přídělem, tentokráte prohrál v Tlusici B 1:7.

SK Tlustice B
L. Kučera [-] - S. Souček [-] , B. Formánek [-] , J. Bílek [-] , S. Bogdanov [-] - M. Jelen [-] (46. P. Bureš [-] ) , T. Zikmund [-] (77. T. Foltýn [-] ) , J. Volráb [-] , O. Bartoš [-] (66. L. Jašica [-] ) - T. Dumský [-] (59. J. Vlček [-] ) , L. Jirouch [-] (79. J. Novotný [-] ) -

SK Doubravan Újezd B
K. Štochl [-] - P. Leksa [-] , P. Lukačovič [-] , O. Navrátil [-] , D. Čistý [-] , M. Vávra [-] , A. Ungr [-] , M. Smetana [-] (79. A. Pelcman [-] ) , T. Beran [-] , R. Kyncl [-] , J. Hatina [-]

ŽK: 82. S. Souček - 35. T. Beran .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HÁJEK Václav - KURAL Miroslav (N), ŠTOCHL Milan (N).