Ladislav Jirouch
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Tlustice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 14:00 | Chlumec B - Tlustice B | 4:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:15 | Tlustice B - Praskolesy B | 4:1 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 13:30 | Cerhovice B - Tlustice B | 7:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 382 (ø 47,75) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Tlustice - Velvary B | 4:2 (1:1) | 38 | 52 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | N. Strašecí - Tlustice | 1:1 (1:1) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Tlustice - Loděnice | 2:3 (1:2) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 06.09. 10:15 | Slavoj Kladno - Tlustice | 3:1 (2:0) | 27 | 63 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Tlustice - Libušín | 6:2 (1:2) | 71 | 71 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Senomaty - Tlustice | 1:1 (0:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Beroun B - Tlustice | 2:0 (1:0) | 28 | 62 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Tlustice - Králův Dvůr B | 0:4 (0:1) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 288 (ø 48,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1736 (ø 78,90) | 7 (ø 0,31) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 15 | 1232 (ø 82,13) | 14 (ø 0,93) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 16 | 917 (ø 57,31) | 10 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 14 (ø 2,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 21 | 1518 (ø 72,28) | 9 (ø 0,42) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 10 (ø 1,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 18 | 1187 (ø 65,94) | 4 (ø 0,22) | 5 (ø 0,27) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 18 | 1084 (ø 60,22) | 5 (ø 0,27) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 5 | 316 (ø 63,20) | 11 (ø 2,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 7 | 519 (ø 74,14) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 11 | 911 (ø 82,81) | 27 (ø 2,45) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 13 | 472 (ø 36,30) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 17 | 1356 (ø 79,76) | 23 (ø 1,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 18 | 603 (ø 33,50) | 4 (ø 0,22) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 19 | 1527 (ø 80,36) | 18 (ø 0,94) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 19 | 1016 (ø 53,47) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A | 18 | 1302 (ø 72,33) | 10 (ø 0,55) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 19 | 939 (ø 49,42) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 15 | 1170 (ø 78,00) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 17 | 602 (ø 35,41) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




