Jan Mojdl
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.5 |
Kariéra
| 2026-2027 | Rpety |
| 2025-2026 | FK Olympie Zdice |
| 2025-2026 | FK Komárov |
| 2024-2025 | FK Olympie Zdice |
| 2018-2019 | FK Komárov |
| 2015-2016 | SK Hořovice |
| 2014-2015 | FC Slavoj Vyšehrad |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 10 (ø 1,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Broumy - Rpety | 4:6 (2:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 14:00 | Rpety - Felbabka | 5:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:00 | Lochovice B - Rpety | 2:14 (1:11) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:30 | Rpety - Libomyšl | 3:2 (0:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 13:30 | Drozdov B - Rpety | 1:5 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 13:00 | Rpety - Běštín | 6:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | Rpety - Újezd B | 12:0 (5:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1803 (ø 85,85) | 7 (ø 0,33) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 17 | 1374 (ø 80,82) | 6 (ø 0,35) | 5 (ø 0,29) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 25 | 2181 (ø 87,24) | 6 (ø 0,24) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 29 | 2583 (ø 89,06) | 17 (ø 0,58) | 7 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,17) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 1 | 46 (ø 46,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 5 | 375 (ø 75,00) | 6 (ø 1,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 16 | 1413 (ø 88,31) | 7 (ø 0,43) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 28 | 2462 (ø 87,92) | 21 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 25 | 2160 (ø 86,40) | 12 (ø 0,48) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 28 | 2409 (ø 86,03) | 3 (ø 0,10) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 30 | 2632 (ø 87,73) | 4 (ø 0,13) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,16) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 14 | 1223 (ø 87,35) | 2 (ø 0,14) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




