5.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

30. M. Husák , 37. M. Husák , 68. L. Flíček , 75. Z. Steiner , 88. F. Krauz , 89. I. Valach - 59. J. Hůrka
8

Problémy Chyňavy s hráčským kádrem se stále stupňují, chybělo sedm borců. Soupeř naopak tým stabilizoval a takto vysoká prohra se vůbec nečekala. Stěžejní podíl na výhře měl Marek Lhoták, který se vrátil po delší odmlce.

Husák se trefil z 28 metrů

Soupeři se v úvodní půlhodině předháněli v neproměňování slibných možností. Průběh ovlivnila 30. minuta, kdy unikl Vaněk, přenesl hru a z 28 metrů se parádně trefil Husák 1:0. Ve 37. minutě se dral do šance opět Husák a lobem zvýšil na 2:0. Hosté kromě dvou nepříjemných rohů nic nepředvedli.

Z. Steiner nastřelil unikátně břevno a tyč

Chyňavu průběh moc uspokojil a trestal v 59. minutě Hůrka, s pomocí lehké teče domácích zapadl míč za tyč 2:1. Vše do starých kolejí navrátil Z. Steiner, nastřelil unikátně břevno a tyč, odražený míč do prázdné branky dopravil Flíček 3:1. Záhy se mezi střelce zapsal i Z. Steiner, brankář neměl nárok. Karlštejn jako přestal hrát, odevzdaný výkon přímo tloukl do očí. Domácí je nešetřili a slepenými brankami v samotném závěru je vyprovodili spíše sváteční střelci Krauz a Valach.

Velmi početná návštěva – 190 diváků byla přímo nadšená.

U Chyňavy nejlepší Lhoták, Z. Steiner, Vaněk.