Jakub Laštovička
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Čechie Nový Jáchymov |
| 2024-2025 | TJ Broumy |
| 2017-2018 | SK Horymír Neumětely |
| 2015-2016 | TJ Broumy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Beroun | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 713 (ø 89,12) | 7 (ø 0,87) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Hudlice - N.Jáchymov | 6:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | N.Jáchymov - Zdice B | 6:0 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Hořovice B - N.Jáchymov | 4:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | N.Jáchymov - Praskolesy | 2:7 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Trubín - N.Jáchymov | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | N.Jáchymov - Tetín | 12:0 (1:0) | 90 | 3 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Podluhy - N.Jáchymov | 5:3 (3:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Chyňava - N.Jáchymov | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 24 | 2114 (ø 88,08) | 1 (ø 0,04) | 10 (ø 0,41) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 24 | 2148 (ø 89,50) | 20 (ø 0,83) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 17 | 1473 (ø 86,64) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,29) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 24 | 2125 (ø 88,54) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 6 (ø 0,23) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 6 | 485 (ø 80,83) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,50) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 25 | 2167 (ø 86,68) | 7 (ø 0,28) | 10 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 3 (ø 0,14) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 24 | 2114 (ø 88,08) | 5 (ø 0,20) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




