15.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Lhota porazila po zásluze Hvozdnici

38. M. Kudela , 52. M. Kodria , 75. M. Kudela
14

Lhota - DOmácí Lhota, která poslední tři kola doma neprohrála a navíc v těchto zápasech ani neinkasovala, přivítala na svém hřišti Hvozdnici, která na venkovních hřištích uhrála pouhé tři body. DOmácí věděli o velké síle Třešňáka, o jehož eliminace se postaral skvěle Pechr.

Aktivní Lhota a skvělý hostující Vašák v bráně

Hned ve 2. minutě zahrozil domácí Neumann tvrdou střelou z hranice vápna, ale Vašák zasáhl skvěle. Hvozdničtí hráli agresivní hru a nabízeli tak domácím standardní situace, které má Lhota výborné. Zasahovat musel ovšem i domácí Tůma, ale se slabým zakončením neměl žádný problém. A tak to i hosté zkoušeli centry, ale obrana domácích i s Tůmou pracovala výborně. Ve 23. minutě našel Dvořák Kudelu, ale ten minul. Po půl hodině se do zakončení dostal Šalamoun, ale proti němu se také vyznamenal Vašák.

Ve 38. minutě zahrával přímý kop z poloviny hřiště Vincenc, balon před hostujícím brankářem tečoval Šalamou, ale Vašák reflexivním zákrokem stačil míč vyrazit, ovšem jen do míst, kde stál připravený Kudela, který už poslal míč do sítě - 1:0. O dvě minuty později mohl mít Kudela na svém kontě dva přesné zásahy, ale samostatný únik zakončil střelou vedle.

Lhota potvrdila zasloužené vítězství

Do druhého poločasu nastoupil na hřiště hostující Nerad, který má zkušenosti z ligového fotbalu, ale ani toto hostům nepomohlo. V 52. minutě předal Dvořák míč do strany na volného Velikého, ten přesným centrem našel Kodriu a ten měl již lehký úkol - 2:0. V 58. minutě pálil po závaru Veliký, ale Vašák zasáhl znovu skvěle. O pár minut později přišla největší šance hostí, když se k přetaženému centru dostal Hodosi, jehož ránu ale skvěle chytil Tůma.

V 75. minutě vyslal parádní přihrávkou Dvořák do samostatného úniku Kudelu, který přesnou střelou mezi nohy dal výsledku definitivní podobu - 3:0. Zvýšit poté mohl ještě Pařízek, ale jeho zakončení vykopl nohou Vašák.