14.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Komárov vedl v Kosoři o tři góly, nakonec ale prohrál po penaltách

61. D. Višvader , 79. D. Tkachenko (p.) , 88. J. Slunéčko - 13. D. Nový , 20. D. Nový , 48. T. Vladyka (vl.)
16

Kosoř - Komárov, který vedl v Kosoři po hodině hry tři nula a měl další šance, nakonec odjel ze zápasu s pouhým bodem, když domácí v závěrečné třicetiminutovce srovnali a poté ovládli i penaltový rozstřel.

Nový se prosadil hned dvakrát

V prvním poločase byli hosté jasně lepším týmem. Navíc dali i dva góly. Ve 13. minutě našel Mojdl uličkou Koláře, ten postupoval spolu s Novým sám na brankáře, následně nahrál a Nový dával do prázdné brány - 0:1. Ve 20. minutě vykopával hostující brankář Grunt, Mojdl prodloužil a Nový šel sám a nezaváhal - 2:0. Nový útočil na hattrick, ale své dvě další šance neproměnil. Domácí snad neměli žádnou střelu na bránu.

Kosoř i díky pomoci srovnala

Ve 48. minutě si domácí Vladyka dal vlastní gól - 0:3. Mojdl měl obrovskou šanci na zvýšení náskoku hostí, ale vychytal ho brankář Židlický. Neuspěli ani Srp a po něm také Nový. A pak se začali dít věci. Osud utkání vzal do svých rukou hlavní rozhodčí. V 61. minutě snížil po centru Višvader - 1:3. V 79. minutě zahrávali domácí rohový kop, míč ještě nebyl ani ve vápně, ale pískala se penalta. Tu proměnil Tkačenko - 2:3. Kosoř v 88. minutě nakopla dlouhý míč na Slunéčka, který vyrovnal - 3:3

Bonusový bod zůstal v Kosoři

Hostující Pužík v poslední sérii nedal a jelikož domácí dali všechyn pokusy, brali bod navíc.

FK Komárov
Jakub Vaníček: " Už před zápasem jsme jeli s tím, že počítáme, že to tam bude dost zajímavé, vzhledem po zkušenosti z minulých let, a jak bylo vidět, nic se nezměnilo. Do Kosoře vždycky jezdíme neradi (velmi vlivné prostředí) a upřímně doufám, že spadnou, protože udržovat to jen tím, že pan Šerák vyhrožuje rozhodčím a ti jsou z něj vyklepaný, to asi nemá smysl. Jinak nás samozřejmě obrovsky mrzí, že máme pouze bod. Vedli jsme po hodině hry o tři góly a vedení mělo být mnohem vyšší. Pak jsou tu ale věci, které nejdou ovlivnit. na to se ale vymlouvat nechci, vedení jsme si měli pohlídat. Pokusíme se získat v posledním zápase tři body, pak ukončíme podzimní sezónu a bude odpočinek.