Ve šlágru kola porazily Kosmonosy lídra z Klíčan

20

Kosmonosy - Šlágr kola, tak by se dal nazvat zápas třetích Kosmonos s prvními Klíčany, které v zápase třikrát inkasovali a všechny body tak zůstaly u domácích.

Rychlé vedení domácích o dva góly

Od úvodu bylo tempo zápasu vysoké, hrálo se nahoru, dolů a oba týmy se snažily předvádět kombinační hru a to i přes obtížnější povrch. Po nacvičeném rohovém kopu se v 9. minutě porosadil domácí Marek - 1:0. Ve 23. minutě se po dalším rohu prosadili domácí podruhé, tentokrát hlavou zamířil přesně Maryška - 2:0.

Klíčany pouze korigovaly

Klíčany se tlačily stále více a více do útoku a pro domácí tak vznikaly prostory pro rychlé kontry do otevřené obrany. Parádní pumelenicí se předvedl hostující stoper Bureš, který napřáhl z více jak třiceti metrů a trefil spojnici břevna a tyče. V 66. minutě zdramatizoval utkání Slánský po pěkné střele z voleje - 2:1. O třináct minut později ale domácí vedli znovu o dvě branky, když se trefil Král, který byl na hřišti pouhé vteřiny - 3:1

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Polák Ivo - STUMPF Jaroslav, ČECHMÁNEK ING. Igor.