12.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Hvozdnice nestačila na rezervu Vlašimi

10. F. Blecha , 17. P. Vobecký , 50. O. Fotr
16

Hvozdnice - Do Hvozdnice přijel B tým Vlašimi, který minulé kolo pětrkát inkasoval na hřišti Komárova, a tak posilněný tým o hráče A týmu chtěl body z Hvozdncie, které také získal a to všechny tři.

Parádní úvod Vlašimi

Hosté posilněni o tři hráče A týmu byli od začátku lepším týmem. Nejprve nebylo potrestáno zaváhání domácího brankáře Vašáka. V 10. minutě už ale nedůrazu v domácí obraně využil Blecha a jednoduše poslal Vlaěim do vedení - 0:1. O sedm minut později bylo s domácími ještě hůře. Pěknou kombinaci zakončil gólem Vobecký - 0:2. Poté se začala hra vyrovnávat a do šancí se dostávali i domácí. Kratochvíl ani Třešňák své šance nevyužili. V závěru mohl vedení hostí ještě zvýraznit Fotr, ale své zakončení poslal jen těsne mimo tři tyče.

Výhru pečetil Oskar Fotr

V úvodu druhé půle se na levé straně krásně uvolnil Hodosi, našel před bránou nabíhajícího Obermajera, kterému ale ve vyložené šanci míč odskočil. V 54. minutě přidal navíc třetí vlašimský gól Fotr - 0:3. Domácí přesto zápas nevzdal ia bojovali až do samotného konce, ale nepovedlo se vstřeli ani čestný gól.

SK Hvozdnice
SK Hvozdnice: "To, že hosté chtějí odčinit pětigólový debakl z Komárova, bylo patrno i z faktu, že si do Hvozdnice přivezli tři hráče druholigového A týmu. A od začátku byla herní kvalita na jejich straně znát. Dostali jsme dva góly, poté se hra začala vyrovnávat, ale své šance jsme neproměnili. Po gólu na 0:3 se naděje na bodový zisk dostávaly do oblasti velice optimistické teorie. Ke cti ale domácím rozhodně patří to, že až do konce zápasu bojovali a snažil se s výsledkem neustále něco udělat. Tentokrát jsme však postrádali pověstné štěstíčko, které by zápas mohlo alespoň výsledkově zdramatizovat. na druhou stanu je třeba uznat fotbalové kvality soupeře a potvrdit, že tři body si o poslední říjnové sobotě odvážejí ze Hvozdnice zcela zaslouženě."

L. Vašák [-] - M. Voráček [-] (46. J. Mrhal [-] ) , M. Tomanec [-] , L. Obermajer [-] , J. Neumann [-] (46. A. Nejedlý [-] ) , O. Hodosi [-] , K. Kratochvíl [-] , L. Třešňák [-] , D. Müller [-] (46. M. Matys [-] ) , K. Rochl [-] (65. J. Artimovič [-] ) , P. Nerad [-]