Michal Matys
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | Povltavská Fotbalová Akademie |
| 2016-2017 | SK Hvozdnice |
| 2016-2017 | AFK Radlík |
| 2015-2016 | SK Hvozdnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Povltavská FA B - Čelákovice | 0:2 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 15.08. 17:00 | Tuchoměřice - Povltavská FA B | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Povltavská FA B - Poříčí | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Doksy - Povltavská FA B | 1:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.11. 14:00 | Povltavská FA B - Velim | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Povltavská FA C - Dobřichovice | 3:0 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Hradištko - Povltavská FA C | 6:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 2059 (ø 76,25) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 1891 (ø 72,73) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 23 | 1738 (ø 75,56) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,21) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 18 | 1456 (ø 80,88) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 1981 (ø 73,37) | 0 (ø 0,00) | 9 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 16 | 1223 (ø 76,43) | 2 (ø 0,12) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 8 | 491 (ø 61,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 14 | 1004 (ø 71,71) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 7 | 364 (ø 52,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 3 | 193 (ø 64,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 11 | 470 (ø 42,72) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 22 | 1497 (ø 68,04) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 12 | 838 (ø 69,83) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 1952 (ø 72,29) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 60 (ø 60,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 15 | 1204 (ø 80,26) | 7 (ø 0,46) | 3 (ø 0,20) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 1259 (ø 48,42) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 19 | 1620 (ø 85,26) | 1 (ø 0,05) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 28 | 2029 (ø 72,46) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 20 | 1411 (ø 70,55) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




