11.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Tuchlovice neudržely dvoubrankové vedení a s Hvozdnicí prohrály po penaltách

6. N. Miškovic , 38. M. Fitko (p.) - 49. M. Tomanec , 68. L. Obermajer
20

Tuchlovice - na Kladensko zavítal tým od Prahy, SK Hvozdnice. Domácí tým měl v poločasové přestávce nadějný dvoubrankový náskok, o který ale po změně stran přišel a zápas musely rozhodovat penalty.

Tuchlovice vedly o dva góly

Parádní úvod domácích, když se hned v 6. minutě trefil Miškovic, kterému připravil míč hlavou Brnovják po centru Procházky - 1:0. Ve 38. minutě byl faulován střelec první branky Miškovic a pískala se penalta, kterou proměnil Fitko - 2:0

Hvozdnice srovnala

Tak jak vyšel úvod prvního poločasu domácím, tak po změně stran to byli pro změnu hosté. Pěknou střelu vyslal na Pospíšila Třešňák a do brány míč doklepl Tomanec - 2:1. O dvacet minut později utekl Obermajer a vyrovnal - 2:2

Bod navíc pro hosty

Domácí sahali po bodu navíc, vedli do páté série. pak ale Procházka přestřelil a pokračovalo se i nadále. Rozhodlo se až v osmé sérii, když neproměnil domácí Miškovic.