Komárov nadělil rezervě Vlašimi pět gólů

29. T. Baštař , 36. V. Komínek , 40. T. Burian , 49. M. Pužík (p.) , 83. J. Mojdl
23

Komárov - Vlašimský B-tým o víkendu zajížděl na půdu Komárova. Souboj dvou celků, které od sebe v tabulce dělily čtyři body nakonec vyzněl zcela jasně pro domácí borce, kteří si do poločasové přestávky ze své převahy vypracovali tříbrankový náskok. Vlašim dohrávající utkání v deseti ve druhém poločase inkasovala ještě dvakrát.

Pohodlné vedení domácích o tři góly

Domácí od začátku utkání byli lepším týmem a postupem času přitlačili vlašimské před jejich branku. Po jedenácti minutách hry vystřelil z hranice pokutového území Mojdl a trefil tyč Šandovy branky. Tlak domácích neustával a odměnou jim byla situace z 29. minuty, kdy po centru z pravé strany Shabanov odvrátil míč na hranici pokutového území pouze k nohám Baštaře, který střelou k tyči poprvé překonal Šandu - 1:0. Vlašimští se k ohrožení branky domácích moc nedostávali, za zmínku stojí jen tvrdá střela Vlasáka v 35. minutě, která letěla těsně nad Gruntovu branku.

A pak přišla černá pětiminutovka hostů. Nejprve se nepovedl Šandovi odkop od branky, míč skončil na kopačce zcela volného Komínka, který do prázdné branky přehodil ze čtyřiceti metrů brankáře a zvýšil vedení domácích - 2:0. Pět minut před přestávkou Burian obešel Lapáčka, jeho slabá střela prošla pod rukama Šandy do branky - 3:0. Aby toho ze strany hostí nebylo málo, tak ve 43. minutě fauloval na půlící čáře Vlasák domácího Mojdla a rozhodčí Stránský mu ukázal rovnou červenou kartu. Domácí ještě v prvním poločase neproměnili několik šancí, v jedné selhal Vaníček a v několika dalších selhal Nový.

Komárov přidal další dvě branky

Nástup do druhého poločasu opět vyšel lépe domácím, když ve vápně fauloval Štětina domácího Komínka a Pužík penaltu proměnil - 4:0. Poté se utkání pouze dohrávalo. V samotném závěru utkání přišla další chyba Šandy, když se ve vápně nechal obrat o míč a Mojdl do prázdné branky uzavřel skóre na konečných 5:0.

FK Komárov
Jakub Vaníček: "První poločas byl od nás výborný, skončilo to tři nula, ale mohlo to být daleko výraznějším rozdílem. Hosté ke konci poločasu dostali navíc ještě červenou kartu a druhá půle už nebyla tak dobrá. Spíše se utkání dohrávalo. Přidali jsme ještě dva góly, konečně jsme tedy nastříleli i nějaké góly a jsme rádi za důležité tři body po ztrátě z minulého kola. Teď se musíme připravit na důležitý a těžký zápas ve Velimi."

Počet diváků: 216. Rozhodčí: Stránský Martin - HES Filip, VYHNAL Karel.