Kosmonosy i díky hattricku Daniela Marka porazily Kosoř

5. K. Piták , 52. J. Hrubý - 10. D. Marek , 17. D. Marek , 39. M. Kubelka , 87. D. Marek
18

Kosoř - Brzké vedení domácím v zápase nepomohlo, Kosmonosy poté během chvíle zápas otočily a následně i dovedly do vítězného konce.

Rychlé vedení domácích po gólu Pitáka, ale obrat během chvíle

Do utkání vstoupili lépe domácí, když již v 5. minutě zamířil nechytatelně pod břevno Piták - 1:0. Hosté ale dlouho na vyrovnání nečekali. O pět minut později po dobře sehraném rohu zamířil přesně Marek - 1:1. V minutě sedmnácté našel parádním pasem Fabián znovu Marka a ten se trefil skvěle a otočil stav utkání - 1:2. Pět minut před koncem úvodního dějství rozehrávala Kosoř standardní situaci na krátko. Myšlenku přečetl Kubelka, vystihl směr a zmocil se míče, následně jej posunul na Fabiána a pokračoval směrem dopředu. Fabián mu pak míč vrátl a Kubelka se v zakončení nemýlil - 1:3

Hostující Marek dovršil hattrick

Z kraje druhého poločasu se ale domácím podařilo snížit na rozdíl jeidné trefy, když se v 52. minutě trefil přesně Hrubý - 2:3. Ovšem naděje na vyrovnání mohli ze strany domácích klesnout, když byl po falu na Zámečníka nařízen pokutový kop. Šulcův záměr však skvěle vystihl Židlický a penaltu chytil. V 87. minutě dal klid hostům svým třetím gólem v zápase Marek, když kolenem poslal do sítě míč po centru Krále - 2:4

Počet diváků: 75. Rozhodčí: Kubečka Pavel - MANSOUR Jakub, NĚMEČEK Josef.