7.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Kosmonosy i díky hattricku Böhma porazily Vlašim

16

Kosmonosy - V zápase nováčků mezi domácími Kosmonsy a hosty z Vlašimi měl hlavní slobo exligový Böhm, který o výsledku zápasu rozhodl prakticky sám.

Drtivý nástup domácích

Parádní úvod domácích. Böhm se trefil již ve druhé minutě - 1:0. Uběhlo jen dalších šest minut a tentýž hráč se trefil znovu - 2:0. Hra se postupně vyrovnávala a divákům se kombinační fotbal z obou stran musel líbit. Ve 25. minutě padla třetí branka zápasu a znovu do sítě za záda hostujícího Štechera, když přesně zamířil Kubelka - 3:0

Hned v úvodu dovršil Böhm hattrick

Po změně stran přišel stejný úvod jako v poločase prvním. Hrubka v rozehrávce Vlašimi přinesla čtvrtou branku domácích hned ve 46. minutě, Böhm šel sám na Štechera a pohodlně poslal míč do branky - 4:0. Od této chvíle se zápas hrál převážně ve středu pole bez výraznějších šancí. Vlašim se v 82. minutě dočkala alespoň čestného úspěchu, když po nepovedené rozehrávce domácích snížil Plachý - 4:1

SK Kosmonosy
SK Kosmonosy: "Po uplynulých dvou kolech, kdy jsme vyšli bodově na prázdno, jsme nyní natěšení a plní elánu vlétli na našeho soupeře od úvodního hvizdu. A že to byl fofr. Vlašimští byly prvních osm minut zřejmě ještě v autobuse, protože pouze tato doba stačila našemu Böhmičovi na vstřelení dvou branek. Poté se trefil sváteční střelec Koudelka, všechny přihlížející to donutilo zapochybovat nad tím, zda se jedná o náhodu či o nevysvětlitelnou záhadu. Na začátku druhého poločasu vnesl klid na domácí kopačky opět Jirka Böhm, který dokonal svůj hattrick. Touto brankou jsme Vlašimi zlomili vaz a zápas se po zbytek času dohrával a to především ve středu hřiště. Po nepovedené rozehrávce překazil Plachý Sýkorovo čisté konto. To ale nezměnilo nic na tom, že jsme si připsali další tři body do tabulky, a tak ztrácíme pouhý bod na první místo, o které se v současné době dělí Klíčany s Dobrovicí."

M. Sýkora [-] - T. Fabián [-] , M. Kubelka [-] , J. Žižka [-] (70. D. Mašek [-] ) , M. Karásek [-] , J. Böhm [-] (48. J. Jäger [-] ) , J. Maryška [-] (81. V. Žďánský [-] ) , J. Keszeg [-] , V. Šulc [-] (60. J. Strouhal [-] ) , L. Hrdlička [-] , O. Zeman [-]