3.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

--

16

Lhota - V derby nedaleké Lhoty a Nového Strašecí rozhodla první půle, ve které dali domácí dva góly

Lhota udeřila dvakrát po standardní situaci

Hosté nehráli první poločas vůbec dobře a to rozhodlo o zápase. Ve 20. minutě měli domácí výhodu rohového kopu, který rozehrál Zmeškal a Vincenc nakrátko a druhý jmenovaný našel na zadní tyči osamoceného Šalamouna - 1:0. I dvoubrankový rozdíl zajistila Lhotě standardní situace, nejvýše vyšplhal Danylych a hlavou překonal Kleinmonda - 2:0. V závěru úvodního dějství měl snížení na kopačce Krupička, ale v dobré příležitosti přestřelil.

Šalamoun dal Lhotě klid

Domácí mohli zápas v úvodu definitivně rozhodnout, ale své šance neproměnili. A tak v 65. minutě propadl míč až k J. Mrázkovi a bylo zaděláno na drama - 2:1. Hosté chtěli vyrovnat, otevřeli hru, ale Lhotě vycházely standardní situace, ze které dali domácí i třetí gól, když se podruhé v zápase trefil Šalamoun - 3:1

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: "Zápas se mi hodnotí těžko, doslova jsme prohospodařili první půli. Nasazení a přístup byly šílené. Lhota nás porazila standardkami, na které jsme se připravovali. Druhý poločas byl lepší, ale bylo to málo."