26.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Rezerva Valmezu ukončila sezónu kanonádou

0

Béčko Valašského Meziříčí si poslední zápas sezóny přesunulo na páteční odpoledne. Soupeř s Nedašova to měl proti Valmezu hodně těžké, zvláště proto, že za domácí nastoupili i hráči z širšího kádru divizního A-týmu. Valmez nakonec vstřelil šest branek, hattrick zaznamenal Výmola.

Nedašov na jaře předváděl dobré výkony, nicméně podzimní část mu příliš nevyšla a proto se musel Nedašov pár zápasů před koncem smířit se sestupem. Valašské Meziříčí se chtělo se sezónou rozloučit vítězně, což se do puntíku povedlo. Zápas byl od začátku v režii domácích. Už ve 3. minutě zahájil svou cestu za hattrickem Výmola – 1:0. Domácí na hřišti jasně dominovali a Nedašov naprosto nepouštěli do hry. Do poločasu vedli 3:0 díky bíky další brance Výmoly a přesné trefě Orsága.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Valašské Meziříčí se vrhalo do útoku s cílem vstřelit co nejvíce branek. Nedašovu se tak ke konci zápasu otevřely vrátka do domácí obrany, ale Valmez v tu chvíli měl na kontě už šest vstřelených branek. Hattrick dokonal Výmola, druhou branku v zápase trefil Orság a prosadil se rovněž Žilinský. Za hosty snížil v 85. minutě Daniel Šenkeřík - 6:1.

Valašské Meziříčí si tak připsalo tři body a sezónu zakončilo na 6. místě se ziskem 43 bodů. Nedašov na předposledním místě se ziskem 27 bodů čeká příští sezónu 1.B třída.

TJ Valašské Meziříčí B
p. Baroš (Valašské Meziříčí): V celém zápase byl vidět jasný rozdíl mezi oběma týmy a to je výsledek pro hosty ještě milosrdný. Nám pomohli kluci z áčka, což se na výsledku projevilo. Jsme si vědomi toho, že některé kluby to nevidí rády, že za nás nastupují hráči ze širšího kádru A-týmu. Náš B-tým bohužel nemá tak širokou soupisku a tak naskakují i hráči, kteří v áčku nehrají.

M. Majer [-] - M. Kundrát [-] , M. Václavík [-] , V. Vaculín [-] , L. Gromus [-] - P. Plešek [-] , T. Kundrát [-] , V. Žilinský [-] , M. Lasovský [-] - M. Výmola [-] , M. Orság [-]