Jiří Marek

2025-2026

TJ Nedašov

Datum narození(33 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Nedašov

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1980 (ø 90,00) 2 (ø 0,09) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
10.08. 17:00 Napajedla - Nedašov 6:2 (4:0) 90 0 0 0 ano
17.08. 16:30 Nedašov - Ořechov 2:7 (1:3) 90 0 0 0 ano
24.08. 16:30 Zdounky - Nedašov 9:2 (4:1) 90 0 0 0 ano
31.08. 16:30 Nedašov - Uh. Ostroh 3:2 (1:1) 90 1 0 0 ano
07.09. 16:00 Veselá - Nedašov 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
14.09. 16:00 Nedašov - Újezdec 3:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
21.09. 15:30 Šumice - Nedašov 3:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
28.09. 15:30 Nedašov - Těšnovice 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
05.10. 15:00 Dol.Němčí - Nedašov 6:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
12.10. 15:00 Nedašov - Bojkovice 3:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
19.10. 14:30 Nedašov - Nedachlebice 1:2 (0:0) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Tečovice - Nedašov 5:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
02.11. 14:00 Nedašov - Mladcová 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
21.03. 15:00 Ořechov - Nedašov 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
29.03. 15:00 Nedašov - Zdounky 4:2 (1:2) 90 1 0 0 ano
05.04. 15:30 Uh. Ostroh - Nedašov 1:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
12.04. 15:30 Nedašov - Veselá 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
19.04. 16:00 Újezdec - Nedašov 2:3 (1:3) 90 0 0 0 ano
26.04. 16:00 Nedašov - Šumice 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
03.05. 16:30 Těšnovice - Nedašov 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
10.05. 16:30 Nedašov - Dol.Němčí 3:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
16.05. 17:00 Bojkovice - Nedašov 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 2 (ø 0,09) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 7 (ø 0,26) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 26 2339 (ø 89,96) 5 (ø 0,19) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 25 2227 (ø 89,08) 6 (ø 0,24) 10 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 26 2319 (ø 89,19) 8 (ø 0,30) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 25 2216 (ø 88,64) 4 (ø 0,16) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 26 2312 (ø 88,92) 6 (ø 0,23) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 9 (ø 0,34) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)