Adam Juřík
2025-2026
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Valašské Meziříčí |
| 2024-2025 | SK Hrachovec |
| 2023-2024 | TJ Valašské Meziříčí |
| 2023-2024 | FC Krhová 1940 |
| 2021-2022 | TJ Valašské Meziříčí |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize F
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 (ø 11,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.08. 10:15 | Vratimov - Val. Meziříčí | 5:0 (1:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.08. 17:00 | Val. Meziříčí - Stonava | 2:2 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.08. 16:30 | Frýdlant - Val. Meziříčí | 3:1 (2:1) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 16:30 | Val. Meziříčí - Opava B | 4:2 (2:0) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 31.08. 16:30 | Bílovec - Val. Meziříčí | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 16:00 | Val. Meziříčí - Břidličná | 3:1 (2:1) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 16:00 | Petřvald n. M. - Val. Meziříčí | 2:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 15:30 | Val. Meziříčí - Havířov | 3:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 15:30 | Šumperk - Val. Meziříčí | 1:1 (1:1) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 10:15 | Český Těšín - Val. Meziříčí | 1:1 (1:1) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 15:00 | Val. Meziříčí - Nový Jičín | 3:3 (1:2) | 38 | 38 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 14:30 | P. Polom - Val. Meziříčí | 3:0 (1:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Val. Meziříčí - Rýmařov | 3:2 (1:0) | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 02.11. 14:00 | Zábřeh - Val. Meziříčí | 1:4 (1:1) | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 14:00 | Val. Meziříčí - Bohumín | 3:4 (2:2) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.03. 14:30 | Val. Meziříčí - Vratimov | 3:0 (0:0) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 15:00 | Stonava - Val. Meziříčí | 2:1 (1:1) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Val. Meziříčí - Frýdlant | 4:1 (2:0) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 10:15 | Opava B - Val. Meziříčí | 1:4 (1:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 15:30 | Val. Meziříčí - Bílovec | 0:3 (0:1) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 15:00 | Břidličná - Val. Meziříčí | 0:2 (0:1) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 16:00 | Val. Meziříčí - Petřvald n. M. | 1:1 (0:1) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.04. 10:15 | Havířov - Val. Meziříčí | 5:0 (2:0) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.05. 16:30 | Val. Meziříčí - Šumperk | 5:1 (3:1) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.05. 16:30 | Val. Meziříčí - Český Těšín | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Zlínský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1231 (ø 82,06) | 15 (ø 1,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 15:00 | Val. Meziříčí B - Val.Polanka | 2:2 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.08. 16:30 | Lidečko - Val. Meziříčí B | 0:5 (0:3) | 83 | 83 | 3 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.09. 16:00 | Dol.Bečva - Val. Meziříčí B | 2:3 (2:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Podlesí - Val. Meziříčí B | 1:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Val. Meziříčí B - Hovězí | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Juřinka - Val. Meziříčí B | 2:4 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 14:00 | Val. Meziříčí B - Prostř.Bečva | 8:2 (5:1) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:00 | Val. Meziříčí B - Franc.Lhota | 0:4 (0:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.03. 15:00 | Val.Polanka - Val. Meziříčí B | 0:2 (0:1) | 83 | 83 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.04. 15:30 | H. Bečva - Val. Meziříčí B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:00 | Val. Meziříčí B - Dol.Bečva | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Franc.Lhota - Val. Meziříčí B | 3:4 (1:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Val. Meziříčí B - Podlesí | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Vidče - Val. Meziříčí B | 3:2 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 16:30 | Hovězí - Val. Meziříčí B | 2:8 (0:1) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 18 | 201 (ø 11,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 15 | 1231 (ø 82,06) | 15 (ø 1,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 9 | 154 (ø 17,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 12 | 1004 (ø 83,66) | 10 (ø 0,83) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 13 | 1140 (ø 87,69) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 3 | 42 (ø 14,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 1 | 89 (ø 89,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 25 | 2176 (ø 87,04) | 19 (ø 0,76) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 6 | 347 (ø 57,83) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 14 | 652 (ø 46,57) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




