12.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Hulínská Admira ve druhém dějství rozhodla duel v Lužkovicích

55. A. Dutkevič , 77. A. Tabara , 90. P. Motal (p.)
19

Do Lužkovic zavítali fotbalisté hulínské Admiry a byli v tomto duelu favoritem. Domácí nemají totiž bodů na rozdávání, ale v v prvním dějství dokázali držet s Hanáky krok. Ve druhém poločasu se ale hosté dokázali třikrát střelecky prosadit a odvážejí si do Hulína všechny tři body.

V první půli branka nepadla

"Začátek zápasu byl z obou stran spíše opatrný, do první šance jsme se dostali my v 19. minutě, kdy se Motal dostal za domácí obranu, ale jeho křížná střela skončila těsně vedle pravé tyče. Poté se hrálo převážně ve středu pole, až ve 38. minutě měli domácí po našem zbytečném faulu u vápna výhodu trestného kopu, ale jejich střela šla jen do zdi. Ve 42. minutě vnikl agilní Motal zleva do domácího vápna, ale jeho přihrávku před bránu domácí naněkolikrát odvrátili. Poločas skončil bez branek, jelikož moc šancí se neurodilo", hodnotí první dějství duelu v Lužkovicích činovníci hulínské Admiry na svém webu.

Hosté předvedli ve druhé půli ofenzívní smršť

"Druhá půle již byla z naší strany podstatně aktivnější a dostavily se i góly. V 54. minutě uvolnil pěknou přihrávkou Tabara Dutkeviče a ten sám před branařem nezaváhal a otevřel skóre. 0:1. Po našem gólu se hra podstatně přitvrdila, ale byli jsme to znovu my, kdo udeřil, v 76. minutě se dostal k míči Tabara a pěknou střelou k levé tyči nedal domácímu branaři šanci. 0:2. Snahu domácích o snížení však naše spolehlivá obrana nedovolila, naopak v 90. minutě unikl po pravé straně Motal, přihrál před bránu volnému Csomorovi, toho ale obránce poslal faulem k zemi a byla penalta. Tu s přehledem proměnil Motal a upravil na 0:3. Poté byl zápas ukončen a 3 body putovali opět k nám. Při zaváhání vedoucí Březnice nás poslala výhra do čela tabulky", viděli druhý poločas činovníci Admiry.

FK Lužkovice-Želechovice
Jiří Ždanov, činovník: Domácí, kteří potřebují body jako soli drželi s Admirou krok jen v první půli.Ale střelecky jsme se jak už bývá u nás zvykem neprosadili. Nedáš - dostaneš. Admira z perfektně zajištěné obrany vyrážela hlavně ve druhém poločase ke smrtícím brejkům a trestala. Mnohdy rozhozená obrana nestačila pokrýt soupeřovy rychlonohé útočníky a tak si Admira odváží tři body. My jsme bohužel poprvé v historii této soutěže klesli až na samé dno tabulky.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: I ve druhé venkovním zápase po sobě jsme neinkasovali a celé mužstvo momentálně šlape a podává dobré výkony. V neděli hostíme doma v poslední podzimním domácím zápase dobře hrající Kostelec u Zlína.

A. Jenček [-] - T. Krejčí [-] , M. Paták [-] , M. Šuba [-] - T. Mičola [-] , I. Světlík [-] , J. Novotný [-] , P. Čekal [-] - V. Tichý [-] , J. Hamrlík [-] (70. P. Novák [-] ) - J. Král [-]

V. Černocký [-] - M. Zavadil [-] , J. Barták [-] , M. Jurášek [-] , S. Mrhálek [-] , L. Čevora [-] - Z. Prokop [-] , J. Miklík [-] (69. I. Csomor [-] ) , A. Dutkevič [-] (85. J. Vaculík [-] ) - A. Tabara [-] (90. M. Lukašík [-] ) , P. Motal [-]

ŽK: 72. T. Krejčí , 90. M. Paták - 79. S. Mrhálek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: VEČEŘA David - DOKOUPIL Tomáš, ZUBEK Radim.