1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

62. M. Petr - 49. M. Hájek
36

Křižanov uhrál v souboji s Bobrovou remízu a přezimuje o bod v čele tabulky.

První poločas branka nepadla

Šlágr kola se hrál za velmi škaredého, klasického, podzimního počasí. Domácí chtěli udržet 3bodový náskok na Osovou Bitýšku, a podzim tak zakončit na domácím hřišti s plným počtem bodů.

Křižanovští na hosty z Bobrové nastoupili velice aktivně a prvních 30minut byli lepším týmem, jak kombinačně, tak nasazením. Bobrovou několikrát podržel gólman Flek a několikrát také slabá a nedůrazná koncovka domácích hráčů. Posledních 15minut první půle už se hra celkem vyrovnala a hosté zahrozili z rohu, kdy hlavičkoval kapitán hostí Dvořák, ale Stupku nepřekonal.

Druhý poločas začaly padat branky

Vstup do druhé půle domácím hrubě nevyšel. Po dlouhém odkopu ve 49.minutě nedokázali domácí stopeři odvrátit míč, který propadl až k Michalu Hájkovi, který potvrdil roli zakončovatele a balon uklidil nechytatelně o tyč. Domácí se stále snažili hrát kombinačně a hlavně po zemi a nakonec v 62.minutě to přineslo své ovoce. Po kombinaci Martina Petra a Patrika Bajera, kteří si ve vápně vyměnili merunu, Bajer našel Petra před naprosto odkrytou brankou. Srovnáno 1:1. Dokonce utkání už bylo pouze pár náznaků šancí domácích, které však hostující obrana dokázala odvrátit. Šlágr posledního kola, tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

SK FC Křižanov
Martin Petr:

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Bod z Křižanova samozřejmě bereme. Byl to bojovný a pro nás těžký zápas plný osobních soubojů s minimem šancí na obou stranách. Myslím, že remíza je nakonec spravedlivá, i když domácí měli asi více nebezpečných situací před naší brankou."

J. Stupka [-] - M. Petr [-] (75. J. Uhlíř [-] ) , D. Fendrych [-] (55. D. Bajer [-] ) , P. Bajer [-] (80. A. Burian [-] ) , L. Liška [-] , D. Uhlíř [-] , M. Škorpík [-] , J. Milota [-] , P. Kaštan [-] , L. Halámek [-] , L. Kopáček [-]

T. Flek [-] - J. Ptáček [-] , J. Stupka [-] (77. P. Laštovička [-] ) , M. Malý [-] , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] , R. Kratochvíl [-] (73. D. Roháček [-] ) , P. Dvořák [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-]

ŽK: 35. M. Petr , 85. L. Liška - 13. R. Kratochvíl , 21. M. Malý , 72. K. Flídr .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - KLIMEŠ Jan, NOBICHT Jiří (N).