12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Okříšky B doma překvapivě prohrály s Moravskými Budějovicemi B

76. T. Dočkal - 28. J. Dokulil (vl.) , 87. M. Buďa
9

V souboji dvou rezervních týmů v Okříškách dokázaly Moravské Budějovice zvítězit překvapivě 2:1

Hosté se ujali vedení

V souboji dvou rezervních týmů přivítaly Okříšky na svém hřišti Moravské Budějovice. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek byl aktivní z obou stran a v prvních třech minutách se činili oba gólmani. Nejprve vychytal Vostala Dvořák, v zápětí Hvězda zalepil pokus Dokulila o vlastní gól po standardtce zahrané Škodou. Hostující mužstvo mělo v zápětí další štěstí, když  Dočkal našel na křídle Trnku, ten poslal balón před branku, ale Vostal znovu pohrdl. Na břevně skončila střela Zemana a mezi tyče se nevešel ani pokus Maška. Skóre se nezměnilo ani po tutovce Dočkala, ten selhal tváří v tvář náhradnímu gólmanovi. Trest pro domácí přišel ve 27. minutě. Sláma dostal balón do lajny a jeho centr si domácí hráči srazili do sítě - 0:1. V závěru poločasu mohli jít hosté do dvoubrankového vedení, ale proti byl Trnka, který vyhlavičkoval balón za již překonaným Hvězdou.

Hosté si výhru pohlídali

V 52. minutě zachránilo hosty podruhé břevno po Trnkově střele. Domácí se hnali za vyrovnáním a tím vznikla okénka pro brejky Budějovic. Benfiku udržel ve hře skvělým zákrokem Hvězda. Vzápětí se domácí konečně dočkali vyrovnání Dočkalem. Ten hlavou uklidil k tyči Jůzův roh - 1:1. V závěru se každé mužstvo snažilo dostat vedení na svou stranu. Na 1:2 proměnil trestný kop přes zeď Buďa. Vyrovnat se domácím už nepodařilo.

SK Huhtamaki Okříšky B
Jůza Jaroslav, hráč: Začátek byl aktivní z obou stran a v prvních třech minutách se činili oba gólmani. V závěru zápasu se každé mužstvo snažilo dostat vedení na svou stranu, což se nakonec podařilo hostům

M. Hvězda [-] - T. Dočkal [-] , Š. Novotný [-] , L. Mašek [-] , M. Zeman [-] , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] , V. Bulant [-] , J. Dokulil [-] (78. R. Dokulil [-] ) , P. Netolička [-] , T. Trnka [-] (57. M. Večeřa [-] )