11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Moravské Budějovice B otočily zápas s Třebenicemi

12

Třebelovice si na půdě rezervního týmu z Moravských Budějovic připsali další porážku když neudržely vedení, když podlehly 1:2

V první půli branka nepadla

Výrazně posílené "béčko" Moravských Budějovic nastoupilo v roli jasného favorita k zápasu s Třebenicemi. Na první šanci se nemuselo dlouho čekat. Pavel Stark však hned v úvodu zazdil svoji tutovku a načal svůj zmar v utkání. Ve 21. minutě to byl znovu Pavel Star,  který pronikal do vápna. Souboje jeden na jednoho se však s domácím stoperem nejspíše zalekl a místo toho pálil z hranice šestnáctky vysoko nad. O chvíli později mohl zúročit brejk dva na jednoho Horecký, který ovšem slabou střelou pálil pouze doprostřed branky. Další šanci měl na kopačce kapitán Zdeněk Škoda. Jeho volej po centru aktivního Pavla Starka však ohrozil spíše rohový praporek. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Co se nepovedlo domácím se povedlo po osmi minutách druhé půle hostům. Ondráček si udělal na vápně místo a levačkou mířil přesně k tyči - 0:1. Poté podržel svým vynikajícím zákrokem domácí hráče brankář Mirek Motal, když reflexivně vyrazil střelu Ondráčka z hranice pokutového území. Vyrovnat se domácím hráčům povedlo až v 72. minutě, kdy si pohrál s domácí obranou Pavel Stark a konečně se dočkal vytoužené branky - 1:1. Obrat dokonal sedm minut před koncem Miroslav Buďa. Ten se na vápně neukvapil, nasadil hostujícímu stoperovi potupné housle a podél brankáře vystřelil domácí rezervě očekávané tři body.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Dneska sahali po bodech, ale opět nám nebylo přáno. Naše pozice je již alarmující.