5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Moravské Budějovice B doma jasně dominovaly

11

V zápase dvou rezervních týmů skončil jasnou výhrou Moravských Budějovic proti Koutům 7:1

Domácí se prosadili hned čtyřikrát

Nedělní zápas se odehrával tak jako ostatní zápasy za velmi teplého a dusného letního počasí. V souboji rezerv splnil úkol na jedničku domácí tým a hned od první minuty bylo všem přítomným jasné, že bude mít nad svými hosty navrch. Skóre zápasu otevřel hned ve 2. minutě Pavel Stark, který byl jednou z posil "A" týmu. O čtyři minuty později zvýšil na rozdíl dvou branek Michal Černý - 2:0. Budějovický veterán přidal druhou branku o dalších patnáct minut později, kdy v samostatném úniku prostřelil brankáře Diviše 3:0. Brankovou tečku za prvním poločase přidal za dalších pět minut aktivní Pavel Stark, který opět v samostatném úniku obstřelil hostujícího brankáře. Poločas tak skončil jasným vedením domácích 4:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas skončil tak jak začal a hned v první minutě završil hattrick Michal Černý - 5:0. Poté se trefil Miroslav Buďa a na tabuli již svítilo skóre 6:0. Čestný úspěch zaznamenal pro hostu střídající Tomáš Pačinka, který využil přihrávky Riedla před téměř odkrytou branku - 6:1. Poslední slovo však měli zaslouženě domácí fotbalisté. Miroslav Buďa se opřel do trestného kopu a nedal brankáři šanci - 7:1. Kouty B tak ve svém prvním venkovním zápase utržili vysokou porážku a ve čtyřech zápasech obdrželi zatím dvacet branek.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hráč: Vůbec se nám nedaří hra dozadu, což dokumentuje dvacet obdržených branek ve čtyřech duelech.