1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Chlístov získal povinnou výhru proti Koněšínu

14

Fotbalisté Chlístova splnili roli favorita a porazili poslední Koněšín jasně 6:2

Domácí o gól lepší

V posledním podzimním zápase přivítal Chlístov poslední tým tabulky z Koněšína, který získal v nováčkovské soutěži zatím pouhé tři body. Zápas se hrál za velmi příjemného podzimního počasí. Domácí začali velmi aktivně a několikrát se dostali na dostřel branky hostů, kterou hájil Matěj Hůlka. V 10. minutě ale kapituloval po střele Michala Rygla- 1:0. Domácí pokračovali v náporu a další branka nenechala na sebe dlouho čekat. A to se prosadil domácí kanonýr Roman Hruška , a to ve 20. minutě kdy zvyšoval již na 2:0. Jenže domácí nadějné dvoubrankové vedení do konce poločasu neudrželi, když ve 44. minutě vykřesal nadějný výsledek pro hosty Štěpán Dvořák - 2:1.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhé půli se diváci dočkali dalších branek, a to ke spokojenosti domácích fanoušků hlavně do hostující sítě. Již v 51. minutě vrátil domácím dvoubrankové vedení Tomáš Kuchařík - 3:1. Hosté ale bojovali a ještě jednou se dočkali kontaktní branky, když se zapsal do střelecké tabulky v 56. minutě Tomáš Konečný - 3:2. Naděje hostů tak trvala deset minut, než se podruhé v zápase prosadil Tomáš Kuchařík - 4:2. A o tři minuty později bylo rozhodnuto, když za Hůlkou rozvlnil síť popáté Jakub Pokorný - 5:2. Poslední podzimní gól Chlístova pak zaznamenal v 83. minutě Pavel Špaček, který uzavřel skóre na 6:2.

TJ Koněšín
Dvořák Štěpán, hráč: První poločas jsme dokázali hrát dá se říct vyrovnanej fotbal. Ve druhým jsme propadali v obraně a domácí to potrestali.