Miroslav Svoboda
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Heraltice |
| 2025-2026 | SK Slavia Chlístov |
| 2014-2015 | SK Slavia Chlístov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Chlístov - Smrk | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Chlístov - Stařeč B | 3:3 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Šebkovice B - Chlístov | 10:0 (4:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Chlístov - Tasov | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Lipník B - Chlístov | 3:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Chlístov - FŠ Třebíč B | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Rokytnice B - Chlístov | 4:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Chlístov - Náměšť B | 0:5 (0:5) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 15:00 | Valeč B - Chlístov | 2:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Přibyslavice B - Chlístov | 5:5 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 20 | 1560 (ø 78,00) | 10 (ø 0,50) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 22 | 1772 (ø 80,54) | 18 (ø 0,81) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,18) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 18 | 1443 (ø 80,16) | 5 (ø 0,27) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 17 | 943 (ø 55,47) | 14 (ø 0,82) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 20 | 1670 (ø 83,50) | 21 (ø 1,05) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 13 | 1066 (ø 82,00) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 23 | 2014 (ø 87,56) | 9 (ø 0,39) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 23 | 2050 (ø 89,13) | 8 (ø 0,34) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 22 | 1900 (ø 86,36) | 11 (ø 0,50) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,18) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 20 | 1651 (ø 82,55) | 8 (ø 0,40) | 7 (ø 0,35) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |




