1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Náměšť B zakončila podzim výhrou nad Hartvíkovicemi

15

Rezervní tým Náměště si na závěr podzimu připsal výhru proti Hartvíkovicím v poměru 1:0

Domácí šli do vedení

V posledním podzimním zápase se utkal domácí tým z Náměště B proti fotbalistům Hartvíkovic. Oba týmy by se s podzimní částí rády rozloučily vítězstvím. Zvláště, když jejich poslední zápasy skončily porážkou. Hartvíkovice přišly s Vladislaví o vedení, a to samé potkalo i Náměšť B, která naopak nestačila na Rokytnici. Náměšť tak měla podruhé šanci uspět na vlastním hřišti. Utkání se hrálo za velmi chladného podzimního počasí. Ti fanoušci co se přeci jen rozhodli navštívit toto utkání, doufali v domácí vítězství. Hosté dorazili na zápas ve velmi kombinované sestavě a soustředili se na to, aby hlavně neinkasovali na začátku utkání, což se jim také půl poločasu dařilo. Oba týmy si hlavně hlídali útočné hrozby svých protějšků a oba gólmani, jak domácí Martin Kováč tak i hostující Petr Chalupa odolávali. Ve 23. minutě poslal domácí celek do vedení Zdeněk Jonák, jenž vstřelil jedinou branku prvního poločasu - 1:0. O vítězi zápasu ale nebylo zdaleka rozhodnuto.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Ve druhém poločase se hostující tým snažil o vyrovnání, ale jejich koncovka byla naprosto žalostná a ostatní pokusy pochytal domácí gólman Martin Kováč. Hosté ani v závěru zápasu neskórovali, a tak nakonec rozhodla o výhře Náměště B jediná branka, která padla již v prvním poločase.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, kapitán: Myslím, že dnes jsme si prohrát nezasloužili. Bohužel šance, které jsme si vypracovali, jsme nedokázali proměnit. První poločas hrozili domácí z rychlých protiútoků, ale v druhém poločase už se útočilo jenom na jednu bránu avšak ani to nestačilo. Michal Kopuletý kapitán týmu