1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Vladislav doma prohrála s Horním Újezdem

15

Nečekanou ztrátu zaznamenala Vladislav na svém hřišti proti Hornímu Újezdu, se kterým prohrála 3:4

Hosté o gól lepší

Do Vladislavi přijeli k poslednímu podzimnímu zápasu fotbalisté z Horního Újezdu. Favoritem zápasu byl jednoznačně domácí celek. Vladislavští fotbalisté v posledním zápase zvítězili na půdě Hartvíkovic v poměru 2:1. Horní Újezd naopak nezvládnul domácí zápas s Blatnicí po prohře 2:3. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Domácí obraně dělali velké problémy hostující útočné duo Kaláb-Řezáč a především jejich zásluhou šli do dvoubrankového vedení, které po chvíli snížil v 26.  minutě Jakub Hrůza - 1:2. Do konce divokého prvního poločasu ještě padli na každé straně jedna branka, když dvoubrankové vedení hostům po chybě v domácí obraně navýšil ve 29. minutě Libor Loucký, a alespoň snížení domácích ve 35. minutě, které zaznamenal  Petr Petz dávalo ještě nějakou naději domácímuu celku na otočení skóre. Jenže to by museli domácí pořádně zabrat. Jenže hosté byli na tento zápas opravdu dobře připraveni.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase přesto domácí zatlačili hostující obranu, která ovšem bravurně odolávala. Po fatální chybě domácí obrany zaznamenal v 67. minutě hattrick hostující Miroslav Řezáč - 2:4. Domácí již v závěru pouze snížili v 84. minutě Martinem Chalupou na konečných 3:4, čímž zaznamenali domácí nečekanou ztrátu. .

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Jsme zklamaní, posledními domácími zápasy a tímto především jsme si pokazili celkový dojem a výkon z podzimní části.

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , V. Paločko [-] , J. Martinovský [-] - F. Macek [-] (76. K. Čihal [-] ) , M. Nevoral [-] , D. Veleba [-] (72. M. Tůma [-] ) , J. Orálek [-] (68. M. Hort [-] ) , J. Hrůza [-] - O. Krátký [-] (16. R. Veškrna [-] ) , P. Petz [-] (70. M. Nováček [-] ) -