Martin Chalupa

2026-2027

TJ Vladislav

Datum narození(34 let)
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2016-2017 TJ Vladislav
2014-2015 HFK Třebíč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1036 (ø 86,33) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Vladislav - Bohdalov 6:1 (2:0) 90 1 0 0 ano
23.08. 16:30 Kouty - Vladislav 2:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Vladislav - Jamné 8:0 (3:0) 90 1 0 0 ano
06.09. 16:00 Bobrová - Vladislav 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Vladislav - Lipník 2:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 14:30 Budišov-Nárameč - Vladislav 1:4 (1:2) 46 46 0 1 0 ano
27.09. 15:30 Vladislav - Mor. Bud. 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Os. Bitýška - Vladislav 3:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Vladislav - Rapotice 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Křižanov - Vladislav 4:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Vladislav - Rudíkov 7:2 (3:2) 90 1 0 0 ano
31.10. 14:00 Vladislav - D. Rožínka 5:1 (4:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 6 496 (ø 82,66) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 25 2222 (ø 88,88) 6 (ø 0,24) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 23 2070 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 24 2032 (ø 84,66) 6 (ø 0,25) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 22 1950 (ø 88,63) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 20 1712 (ø 85,60) 10 (ø 0,50) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 24 2147 (ø 89,45) 4 (ø 0,16) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 15 919 (ø 61,26) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 10 854 (ø 85,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)