1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Výčapy si výhrou v Blatnici zajjistli vítěze podzimní části

70. T. Pecka , 75. J. Pecka (p.)
15

Vedoucí celek soutěže z Výčapů si připsal na závěr podzimu výhru v Blatnici v poměru 0:2

V první půli branka nepadla

V posledním podzimním zápase, přivítala Blatnice favorizovaný tým Výčapů, kterým patří vedoucí pozice, a to jen díky lepšímu skóre před pronásledující dvojicí Třebelovice - Vladislav. Výčapy zvítězily v posledním domácím zápase na podzim nad fotbalisty Chlístova jen 1:0.Blatnice dokázala zvítězit na venkovní půdě, a to na hřišti Horního Újezdu. Zápas se hrál za chladného, ale jinak příjemného fotbalového počasí. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Matěj Semerád tak i hostující brankář JiříHHolík žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházely oba týmy za stavu 0:0 do kabin.  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Hosté urvali výhru ve svůj prospěch

Také ve druhé půli oba týmy dlouho nemohly překonat pozorné obrany a pomalu se začalo rodit bezbrankové skóre. To však dokázal v 70. minutě odvrátit hostující Tomáš Pecka, který tak poslal hosty do vedení 0:1. A druhá pojišťovací branka na sebe dlouho nenechala čekat, když se v 75. minutě prosadil z pokutového kopu Jan Pecka - 0:2.

Sokol Výčapy
Výčapy: Jsme rádi, že jsme zvládly poslední podzimní zápas a tím přezimujeme na vedoucí příčce.